Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy adhatnám le a szülés...

Hogy adhatnám le a szülés utáni plussz kilókat? Egy éve szültem, de még mindig nem állt vissza a régi alakom. Nem is fog?

Figyelt kérdés
A terhesség alatt 25 kg híztam. Az első 15 kiló hamar lement, aztán 4 kg ment le úgy hogy kevesebbet ettem. Még van rajtam kb. 5 kiló 6 után nem eszek, délután is alig, mégsem fogyok. Amikor tudok, kb. kétnaponta felüléseket csinálok, de semmi hatás. Igazából a hasam nagy, azt kellene leadnom. mit tanácsoltok?
2009. júl. 6. 11:19
 1/4 anonim válasza:

Igazából a 6 óra is már kicsit későn van. Próbálj meg gyümölcsnapokat beiktatni (most nyáron ideális).Ebéd után már semmi kenyér, liszt, cukor,zsír,krumpli,rizs!!Húst, zöldséget, gyümit,tojást, nem túl zsíros sajtot, cukormentes tejtermékeket ehetsz. Én vacsira jégsalátát, paradicsommal kis sovány csirkemellsonkával natúr joghurttal és mozzarellával szoktam enni. Én is 2 szülés után vagyok és már csak 1-2 kiló plusszom van.

És próbáld ki ezt a jó kis diétát is, nekem is bevált.

[link]

HAJRÁ!

2009. júl. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ja és torna is nagyon jót tesz, meg sok-sok á.vizet is kell inni.

Ha 9 hónap alatt jött fel a sok kiló, ne 1 hét után várj eredményt! Türelem és kitartás!

2009. júl. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én amikor már nem szoptattam, méregtelenítettem a szervezetem. Egy 10napos méregtelenítő kúra levitte a hasam és az óriási melleim, aztán folyamatos diétával nyertem vissza a régi alakom. Azóta folyamatosan beiktatok méregtelenítő napokat, így egy deka nem jött vissza és tovább is fogyok lassacskán. Mindezt napi félóra futással körítem. Méregtelenítsd te is a szervezeted, és állj rá egy egészséges étkezésre, s ha van kis időd, bármennyi, fordítsd sportra.
2009. júl. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. kipróbálom amit az első válaszoló írt, hátha beválik.
2009. júl. 6. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!