Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretek enni. Mit tegyek?

Szeretek enni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
24 éves nő vagyok és be kell vallanom szeretek enni. Sajnos ez oda vezetett hogy most már 100 kg körül mozog a súlyom. Soha nem voltam nádszál vékony, de ennyire sem voltam még soha kövér. Abban kérek tőletek segítséget hogy milyen diétát ajánlanátok nekem illetve hogy mi az a sport amit ilyen nagy súly felesleggel is gond (térdfájás, boka ficam mert a bokám nagyon fájós)nélkül végezhetek. Esetleg valami tea vagy gyógynövény ami segíthet a fogyásban.
2012. jún. 20. 08:33
 1/9 tussi válasza:
31%

Lehet enni de mérsékletesen..

2 szabály van amit be kell tartani: 1.: Reggelizz, mint egy király, ebédelj mint egy polgár és vacsorázz mint egy koldus...:)

2.: 18:00 óra után nem szabad enni..

Remélem segítettem!!! Sok sikert!! :)

2012. jún. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
27%
Írd be google-be szerintem ad majd egy csomó ötletet.Van egy rakat életmód blog...
2012. jún. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Több növényi rostot kéne enned. Hidd el, ez az egyik legfontosabb dolog. Ezt úgy tudod elérni, hogy teljes értékű, feldolgozatlan növényeket eszel túlnyomó részt. Nyers zöldség, gyümölcs, teljes értékű natúr gabona (pelyhek, puffasztott, extrudált gabonák). Nem kell koplalnod, ezektől csak fogyni tudsz.
2012. jún. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Esetleg leírnád,hogy kb hogyan és mit eszel egy nap?
2012. jún. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem a 90 napos diéta az nem lenne rossz neked! Ott nem kell koplalni, csupán elosztani naponta a dolgokat (ha jól tudom, környezetemben sokan fogytak vele, én még nem próbáltam ugyan). Este 6 után nem szabad enni, ezt én is támogatom, ha mégis megéhezek én olyankor egy bögre meleg tejet iszom, rakok bele néha kakaót, fahéjat is. Vagy gyümiket még ehetsz, pl narancs, mandarin, dinnye(görögdinnye az tökéletes most!).

Gyógynövények annyiban segítenek sajnos, hogy f*satnak, mint állat, de mondjuk tisztításnak nem utolsó: kutyabengekéreg, szennalevél tea, havasi gyopár(én ezeket próbáltam). A mathé tea állítólag elveszi az éhséget, ezt nem tapasztaltam, csak több energiám lett tőle(mateint tartalmaz, erősebb, mint a kávé, napi 5 csészét kell meginni belőle, figyelj rá, hogy lefekvés előtt már ne nagyon idd!).

Remélem sikerül fogynod, sok sikert kívánok!!! :)

2012. jún. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Smartguy86 ***** válasza:
58%

90 napos diétáról ennyit:

[link]


Tévedésben él, aki azt hiszi, hogy attól, hogy fogyni akar, már nem ehet szinte semmit. Ha csak a mostani étrended egy részét kiiktatod és egészséges alternatívákkal pótlod, akkor már fogyni fogsz, persze mellette sportolni is kell. Éhezni így se fogsz, sőt finomakat is ehetsz, csak rajtad múlik, hogy mit tudsz elkészíteni otthon.


A 90 napos diéta egy dologra jó: tönkrek*rja az anyagcserét, lepusztítja az izmokat, így végső soron szarul fogsz kinézni, és még mellé egészségtelen is lesz a tested...

2012. jún. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Én 110 kg voltam, mostanában Anorex Quick Diet-et szedek (rozika.hu-ról vettem) és mellé krómot(juvita-ez nem olyan drága, mint a biokróm). És mindennap két alma, két körte minimum a kaják mellé. Emellett chi gépezek otthon 20 percet naponta. Elején csináltam egy protexin balance kúrát is 2 hétig. Most 83 kg vagyok, tök jó!
2012. jún. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

"90 napos diétáról ennyit:"


Azért fogynak ettől néhányan, mert az eddigi rostszegény étrendjükbe hirtelen bekerült egy csomó zöldség és gyümölcs. 100 kilóról indulva ezzel csak lefelé lehet menni. :) Az a blogbejegyzés meg már megint testépítő szemmel vizsgálja a diétát, megint az izomvesztésen való parázás megy... Az állati fehérje savasít a legjobban, erre egy kövér embernek semmi szüksége.

2012. jún. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
nézd meg a shapeshifter.blog.hu oldalon az étrendeket, soha többé nem lesz bajod azzal, hogy finom ételeket egyél és mégis fogyj
2012. jún. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!