Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha szeretek enni, akkor sosem...

Ha szeretek enni, akkor sosem lehetek vékony?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom, fogyózom. Sajna inkább kevesebb, mint több sikerrel. A gond az, hogy igenis szeretek enni. És tudom, hogy ha valamilyen csoda folytán le is tudnék dobni egy 10est, nem sokáig tartana az az állapot, mert egyszerűen visszajönne. Nem tudnék továbbra is olyan keveset enni.

Van aki szeret enni, kövér volt, de lefogyott és sikerült megtartani az alakját?


2011. jún. 24. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
mert talán ha úgy fogyóznál hogy ne jöjjön vissza akkor nem fog..igaz egy 100% osan egészséges fogyókúra sem garantálja hogy nem hízod vissza, ha utána visszatérsz a HÍZÓ stádiumba. életmódváltás.
2011. jún. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincsenek súlyproblémáim, illetve én hízni szeretnék, tehát ilyen jellegű tapasztalatom nincs. Sztem nyugodtan ehetsz, a lényeg, hogy sportolj. A sport váljon a mindennapjaid részévé. Hosszútávon sztem nem tesz jót, ha olyan ételeket vonsz meg a szervezetedtől, amire ráéhezel. A lényeg a mértékletesség és a sport. Szóval sztem mindent ehetsz csak ne túl sokat. Vezesd be a napi többszöri étkezést, mondjuk 5ször, de keveset. Ezek mellett megfelelő folyadékbevitel, rendszeres gyümölcs-és zöldségfogyasztás.
2011. jún. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
akarat erő! egyél olyan dolgokat amiket nem szeretsz nah akkor majd megutálod az evést
2011. jún. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 zuzuki ***** válasza:
Szia!Én baromi kövér voltam kb. tíz éve.Ledolgoztam a felesleget és azóta sem jött vissza.Persze,ahogy az előttem szóló is írta,ehhez teljes életmód váltás kell.Hiába adod le a felesleget,ha utána újra előkerül a szalámis zsemle,mert hamar visszajön,még akkor is,ha sportolsz.Nyilván Te is hízékony alkat vagy,úgyhogy felejtsd el a szénhidrát gazdag étkezést örökre.Én most is viszonylag sokat eszem,de megválogatom,hogy miből.Így tökéletesen működik a dolog.Éhezni nem kell...sőt.Akkora grill partikat szoktunk csapni a barátaimmal,mint a huzat.;) Lehet nagyokat kajálni miután leadtad a plusz kilókat,de pizza rendelés,meg "hambizás" ezerrel nem fog menni.Ja... Édesség pedig nuku.Mondjuk én soha nem voltam édesszájú,viszont spagetti csak úgy ömlött be az arcomba.Hát most már ez is csak nagyon ritkán és akkor is egy tányérral maximum.Át kell állni egy teljesen más étkezésre és akkor nem lesz gond....
2011. jún. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sportolj! Akkor nem fogod kívánni az édességeket úgy, hanem az egészséges gyümölcs-zöldségeket. Válassz egy sportot, amit örömmel űznél vagy csak erősíts, kocogj, ússz, mind hatásos! enni nem tilos, a fogyónál hatásosabb a mozgás!
2011. jún. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyél amennyit akarsz,de nem mindegy hogy mit,zöldség,fehérje amennyit szeretnél,de a szénhidrátot se kerüld,meg a cukrot se,mert nem lesz jó vége,de az utóbbi kettőből keveset/ebbet.
2011. jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A második válaszólónak pedig 100%-os a válasza.(Y)
2011. jún. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
En zabalok mint egy rossz diszno,de minden nap futok 3 orat.Mar egy eve igy megy es gyonyoru vagyok.
2011. jún. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De, csak akkor próbálj nagyon sokat mozogni (futás, tánc), úgy nem rakódik majd le. :)
2011. jún. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem próbáld ki a TESTKONTROLL-t. Én kb. 1 hete csináltam, fogyni nem tudom, hogy fogytam-e, de az biztos, hogy energikusabb lettem. Logikusan írja le, és valóban KÖNNYEN betartható. Az alapja a test ciklusai, a délelőtti szinte kizárólagos gyümölcsfogyasztás, a sok saláta, a fehérje és a szénhidrát (pl. keményítő) szétválasztása. Ha ,,csalsz" benne, akkor másnap keményebben ragaszkodsz az elveihez, és nem lesz bűntudatod. Én is szeretek enni, és ha pl. megkívánom a húst (fehérje), akkor azt krumpli (szénhidrát) helyett salátával fogyasztom, és így könnyebben emészthető. Emellett ajánlom a sportot, napi rendszerességgel, lehetőleg olyat, amelyik megmozgatja, megdobogtatja rendesen a szíved (pl. futás, intenzív gyaloglás). A vízbeviteled is csökkenni fog, a magas víztartalmú (saláta, gyümölcs) ételek fogyasztása mellett. Ha hülyeségnek tartod, csak 1-2 hétig próbáld ki a délelőtti CSAK gyümölcs fogyasztását, az első pár nap lehet, hogy nehéz lesz, de később a "nehéz" reggelire nem valószínű, hogy könnyen visszaszoksz. Ajánlom a könyv megvételét, reális áron van, ha van a közeledben Natura bolt, ott érdeklődhetsz utána (lehet, hogy árulják is, nem tudom), ill. az www.agykontroll.hu-n. Sok sikert, légy egyre jobban! :)
2011. jún. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!