Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egész nap szinte csak gyümölcs...

Egész nap szinte csak gyümölcsöt ettem, ez baj?

Figyelt kérdés

Életmódot váltottam már lassan 4 hónapja, rendesen és egészségesen étkezem a mindennapokban.

Ám ahogy most jött ez a nagy meleg, szinte az étvágyam is úgy ment el.

Nem kívánom a rendes ételt szinte egyáltalán.

A mai napon is almát ettem, ananászt, meggyet, meggyszószt hűtve.

És pár napja ez van velem, hogy csak a gyümölcsöt enném.

Így viszont a szervezetem nem jut fehérjéhez, de se tojáshoz, se húshoz nincs most kedvem.

Ebből nem lehet baj, ugye?



2012. jún. 20. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha csak néhány napig csinálod, akkor nem.
2012. jún. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1 nap alatt nem lesz hiánybetegséged, ne aggódj. :) A szervezet is érzi, hogy nehezen megy az evés ilyen melegben. Velem is előfordult, hogy csak gyümit ettem, az esett jól és kész. :) De olyan ténylen ne csinálj, hogy több napig nem eszel mást csak gyümölcsöt.
2012. jún. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Esetleg vehetsz étkezés helyettesítőt , táp kieg boltba vagy esetleg csak egy protein turmixot v protein szeletet
2012. jún. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy baj (feltéve, hogy nem hossszútávú). én se tegnap, se ma nem ettem szinte semmit, csak levest. nekem sincs étvágyam a nagy meleg miatt.
2012. jún. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
miota ilyen melegek vannak en is gyumolcsokon élek, és csak jot tett az anyagcserémnek..
2012. jún. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is csak jól lehűtött kaját kívánok most, hideg gyümölcsleves, ilyesmi.

Fehérjét például túróból így is tudsz bevinni. Én napok óta ezt vacsorázok: túró, kakaópor, édesítő, egy kevés zabpehely. Összekeverem és lefagyasztom. Ugyanezt nyakon lehet önteni joghurttal is. Vagy másik lehetőség a hideg saláta főtt tojással.

2012. jún. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azert mert a gyumik ledusak, a csirkemell szaraz. A melegben ledus gyumiket kivansz.
2012. jún. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!