Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? Napi kétszer...

Hogyan tovább? Napi kétszer ettem: reggelit és ebédet 14:00 soha nem ettem semmit csak vizet ittam. Napi egy órát bicajozok és 20 percet futok .

Figyelt kérdés
Azonban megállt a fogyásom hiába eszek keveset és csinálom ugyan ezeket, már nem látok semmiféle változást. Valamit elrontottam? Hogyan tovább?
2012. jún. 20. 19:44
 1/6 anonim válasza:
Mert a szervezeted mindent elraktároz a koplalás miatt! Úgy lenne érdemes fogyó kúrázni , hogy napi 5-6 szor eszel , minnél kevesebb szénhidrátot és zsírt és minnél több fehérjét . És igyál sok sok vizet
2012. jún. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy elrontottad. Nem eszel. Koplalásnál megáll az anyagcseréd, és leáll a zsírbontás. Az elején szépen kiürült a glikogén és az általa megkötött víz az izmokból, azért fogytál. Aztán elkezdte a szervezeted az izmokat bontani, azért is fogytál. Kisebb lettél, de zsír nem sok ment le sajnos. Kb egy hét kajával most vissza tudod szedni azt, amit "leadtál". Napi ötször kellene enni, fehérjedúsan. Tessék elfelejteni a koplalással fogyást, mert ugyan lehet fogyni, csak épp nem zsírból. Márpedig gondolom mindenkinél az lenne a cél.
2012. jún. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm akkor egyek többet és akkor ezzel a testedzéssel fogyni fogok megint?
2012. jún. 20. 20:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. De nem mindegy mit eszel. Sok fehér húst (csirkét, halat) egyél, azok nem hizlalnak egyáltalán. A szénhidrát és a zsír hizlal. A fehérje nem.
2012. jún. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm aranyos vagy, akkor a kenyérféléket próbáljam kerülni és több húst enni:) okés
2012. jún. 20. 20:42
 6/6 A kérdező kommentje:
egyébként nekem a sok víztől már a hasam fáj:(
2012. jún. 20. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!