Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Beválhat ez a módszer?

Beválhat ez a módszer?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam leadok pár kilót.

Minden másnap edzek délután 3 óra fele.

Edzés után nem eszek mást mint fehérjét, hogy az izmok ne szénhidráttal töltődjenek fel, hanem zsírral és ezáltal beinduljon a fogyás folyamata (hozzányúljon a testemben tárolt zsírokhoz).

A következő nap rendes étkezés.

Az edzésen igyekszem minden izmomat megmozgatni.

Edzés: -3 × 10 lábemelés rúdon

-fekvőtámasz irányított kifáradással(eléggé el lehet fáradni)

-híd gyakorlatok, hogy a hátat is átmozgassam

-húzodzkodás rúdon

-lábanként 100 kitörés


Működhet?


2012. jún. 21. 13:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt még nem írtam le, hogy az edzéssel a glikogén raktárak kiürüljenek és zsírral töltődjenek fel, de majdnem ugyenezt irtam.
2012. jún. 21. 13:57
 2/4 anonim válasza:
Elég gyenge edzéstervnek tűnik. Az edzés elejére rakj be egy 20 perc kardiót, és minden alkalommal más területre erősíts, de alaposan. Ha kicsit kutakodsz a neten nagyon jó videókat találsz pl. a tornavideo.hu -n
2012. jún. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
annyit fűznék hozzá az előttem szólóhoz, hogy a rendes étkezés helyett kicsit szigorúbban étkezz, hatásosabb, ha nem viszel be más napokon sem fölösleges szénhidrátot, nem csak aznap marad a szervezetedben...
2012. jún. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem
2012. jún. 22. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!