Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Beválhat-e az a módszer, hogy...

Beválhat-e az a módszer, hogy csak gyümölcsöt illetve vizet fogyasztunk?

Figyelt kérdés

Egészséges-e ez egyáltalán és ha az meddig kellene csinálni, kérlek válaszoljatok


18/L


2010. jan. 3. 16:49
 1/6 anonim válasza:
ezt csak félévente érdemes és csak 1 napig és tisztító kúra jelleggel.
2010. jan. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezzel lehet, hogy tudsz fogyni, de leginkább izmokat épit le a szervezeted, a zsirt nem nagyon.

Az ilyen úgy lehet hasznos, hogy pl. hetente egyszer tartasz lénapot, amikor csak vizet és gyümölcsöt fogyasztasz. Ez nem nagyon fogyaszt, de méregtelenit és vizhajtó hatása van.

Ha egészségesen akarsz fogyni, akkor az étrende nagy része zöldségekböl és gyümölcsökböl álljon, valamennyi fehérje és relaitv kevesebb szénhidrát meg zsiradék. De az utóbbiakat sem szabad kiiktatni, mert akkor csak hiányod lesz belölük.

A legfontosabb, hogy MINDENBÖL szabad enned, csak ami sok szénhidrátot és zsirt - illetve kalóriát- tartalmaz, abból keveset.

Viszont nagyon lényeges, hogy eleget mozogj, mert ugyan anélkül is lehet fogyni, de az alakod attól még nem lesz szebb, alakot csak mozgással tudsz formálni.

2010. jan. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csináltam egy napig,de olyan rosszul voltam,h elestem bele a szobabiicajba:S gyenge voltam ahhoz,h mozogjak ,pedig én kövér vagyok..
2010. jan. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert kívülről lehet hogy fogysz, de a belső zsírod ami a szerveid között van az megmarad, azon kívül utána nagyon gyorsan visszahízod, még többet mint amennyit leadtál.
2010. jan. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem azért kell enni a gyümölcsöt, meg nem azért kell vizet inni, mert lehet vele fogyni. Ennyi erővel eszed addig, amíg le nem adsz mondjuk 5 kilót, utána meg visszaállsz a rendes étrendedre. Hidd el, ezerszer gyorsabban visszahízod, mint amennyi idő alatt leadtad.

Nem, ennek semmi értelme.

Azért kell sok gyümölcsöt, zöldséget enni, és csak vizet enni, mert nem csak a külsőre van hatással, hanem a belsőre is: a kövér emberek, illetve azok, akik sok egészségtelen dolgot esznek legtöbbször 60 éves koruk előtt meghalnak, cukorbetegek, magas vérnyomásúak, és magas koleszterinszintűek lesznek, amiből következik az infarktus, meg a többi.

Ezt jól jegyezd meg, ne hobbiból, meg fogyás miatt étkezz egészségesen, hanem azért, hogy ÉLJ!

2010. jan. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha fogyni akarsz, akkor itt egy tuti tipp:Napi 2x-3x egyél keveseket+6 óra után már semmit sem.Igyál minél kevesebbet, csak annyit, h szomjan ne halj(de csakis vizet, semmi cola).Én(17/F) 1 hónap alatt 9 kg-t fogytam.Ez nem fontos, de én kollégiumba lakom, szal eszek, amit főzök....hát....főzni meg lusta vok és inkább keveseket ettem...9 kg/1 hó.Garantált!!!
2010. jan. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!