Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon kövér vagyok? (adatok...

Nagyon kövér vagyok? (adatok lent)

Figyelt kérdés

Néhány méret:

Magasság: 165 cm

Testsúly: 69-70 kg

Mell: 88 cm

Derék: 70 cm

Csípő: 91 cm

A vádlim nagyon vastag.. 40 cm..

Comb: 55-57 cm

Kar:33 cm

Így ezek alapján mit gondoltok? Nagyon kövér vagyok?



2012. jún. 22. 01:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. A vádlid kicsit vastag de amúgy jó. Az én derekam több pedig én csak 57 kg vagyok :/
2012. jún. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én csak két centivel vagyok magasabb, azonban a mell-derék-csípőbőséget illetően (hajszálpontosan a mellem 1 centivel kisebb) megegyeznek a méreteink.

Én azonban csak 61-62 kiló vagyok.

A többi méretemet nem tudom.

Ja, és én egyáltalán nem vagyok kövér, szép karcsú alakom van, mindig megcsodálják.

Szóval nem tudom nálad mi lehet, ami miatt kövérnek látod magad? Talán combra hízó típus vagy?

2012. jún. 22. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bakker mennyire másak az emberek :D én is 167 cm vagyok és 61-62 kilo de nincs szép karcsu alakom :D szerintem vagy 4-5 kilonak kéne hozzá távozni hogy az legyen :D
2012. jún. 22. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én egymagas vagyok veled, de 65 kg, és 97-73-97 a m-d-cs, comb 59, vádli 37.

A súlyodhoz képest nem vagy vastag. Valószínűleg izmosabb vagy, mivel a méreteid átlagosak.

2012. jún. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kép alapján könnyebb lenne megítélni.
2012. jún. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
46%

Azért vannak ott felesleges kilók. Én is 165 cm vagyok, de 52 kg, és így pont jónak találom az alakomat. Normálisan étkezem, sokat sportolok. Ez nem volt mindig így, tinikoromig duci voltam, de 62 kg-nál több nem voltam.

Kövér nem vagy, de a számokkal ne is foglalkozz. Járj el kocogni, az a vádlin is sokat segíthet. Csinálj otthon kardio edzéseket. Próbálj egészségesebb ételeket enni és talán keveseket. (Az hogy valaki sokat eszik az relatív, egyik barátnőm hasonló adatokkal rendelkezik mint te, és mindig azt mondja alig eszik, közben meg mindenből akkora tányérokat bevág mint az apukám.:))

2012. jún. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!