Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kövér vagyok? Husi? Adatok...

Kövér vagyok? Husi? Adatok lentebb:D

Figyelt kérdés

szóval..arra lennék kíváncsi,mit gondoltok,szerintetek husi vagyok,kövér,vagy esetleg normál méretekkel rendelkezem?

mell:85 derék:69 fenék:90 comb(a legvastagabb részen):52 vádli:35.5 kar:26

15éves vagyok,lány,171cm

előre is köszönöm^^


2010. ápr. 6. 16:17
 1/4 A kérdező kommentje:
tudom,kép is kéne,de most perpillanat nem tudok felrakni :s
2010. ápr. 6. 16:23
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem pont jó! :) örülnék neki ha nekem is ilyenre sikerülne fogynom :)
2010. ápr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így centik alapján a méreteiddel nincs semmi gond, csak a melled talán, ami kicsi, de nyugi az én méreteim is ugyan ilyenek 2-3 ccm eltéréssel (én kicsit vastagabb vagyok). Én kkicsinylem a melleimet. :( Nagyobbakat szeretnék, mióta az eszemet tudom. :/ Mindegy. Szerintem így jó vagy. (Y) :)
2010. ápr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

jó vagy! Én is hasonló vagyok:

87 mell-62 derék, 87 csípő. Comb 51-52cm és 162 cm vagyok.


Teljesen jó vagy, a melleid is is jók, ne higyj az előzőnek. Én 87 vagyok mellben, de örülnék, ha kicsit kisebb lenne.

Talán derékból fogyhatnál egy picit, de ez alkati kérdés. Ha nincs ott háj akkor nem kell.

26.L

2010. ápr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!