Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Próbáltál már hánytatással...

Próbáltál már hánytatással fogyni?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, nagyon hatásos, megfelelő folyadékpótlás mellett.
2009. júl. 6. 22:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
ez érdekes hosszú távon tönkre bassz.a a gyomrod hatásosnak hatásos,mert lefogysz töle ha persze elötte nem lesz gyomorfekélyed ami elég kellemetlen.
2009. júl. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon hatásos, főleg amikor a hányásban lévő jó kis gyomorsav kimarja a nyelőcsövet, szétmarja a fogakat, szájüreget.

NYelőcsőgyulladás, fekély, fogrohadás, stb...

2009. júl. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
94%
Háát... egyszer megpróbáltam hánytatni magam. Nem sikerült és nagyon fájt utána a torkom. Aztán valakivel beszéltem erről, aki megkérdezte, hogy bulimiás akarok-e lenni. Elgondolkodtam. És inkább a máshogy fogytam le.
2009. júl. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok mellékhatása van a hányásos fogyásnak. Csak az egyik, hogy a gyomorsav szép lassan szétmarja a nyelőcsövet. Semmiképpen sem egészséges módja a fogyásnak és egyátalán nem célra vezető. A lassabb fogyás több zöldséget kevesebb kenyeret, mértékkel husit, zsírt,nasi helyett almát, vagy más gyümölcsöt eszegetve, testmozgással diéta mindenképpen javasolhatóbb és nem utolsósorban életformává tehető és nem jojódiéta.
2009. júl. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%
nem, és soha nem is fogok!! hatásos, ha tönkre akarod tenni az életed...
2009. júl. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
39%

keresztanyukám ezzel a módszerrel fogyott le.

kb 100 kg volt vagy annál több.

mindenféle fogyókúrát megpróbál,t ha sikeült is leadnia pár kilót a duplája jött neki vissza. most 50 és 60 kg között van és úgy tűnik egészséges. Ezt a súlyt kb egy hónapja érte el és azóta tartja,az egész fogyókúrája kb fél évig tarott.

2009. júl. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
62%
De miért akarsz hányni??? Akkor minek eszed meg az ételt??? Akkor nem egyszerűbb, ha meg sem eszed?? Vagy eleve bedobod a kaját a slóziba???
2009. júl. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
55%
1x kibróbálod utána még 1x és szép lassan tönkereteszed a gyomrod bulémiás leszek am nem próbáltam még de sztem nem is fogom és te se csináld de tetod:)
2009. júl. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
39%
bocs leszel :D
2009. júl. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
48%
Nehogy csinálj egy normális diétát vagy ne adj Isten mozogj. Még megárt. Hogy hívják ezt az evolúciós elméletben? Természetes szelekció?
2009. júl. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!