Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Próbáltál már hánytatással...

Próbáltál már hánytatással fogyni?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, nagyon hatásos, megfelelő folyadékpótlás mellett.
2009. júl. 6. 22:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
97%
Hányni az egyik legrosszabb dolog az életben. Elismerem, hogy sportolni is egy kín, de előbb mozognék, mint hánynék, ha le kellene fogynom.
2009. júl. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
89%

Nem hatásos, én híztam tőle a fogaim tönkrementek és bevérzések vannak a gyomromban.

Azért híztam, mert valamit összezavar ez az emberben ami miatt falásrohamok jönnek rá az emberre, meg mert teljesen nem tudod kihányni azt amit ettél.

2009. júl. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
68%
Ja igen, a fogaim is tönkrementek. Még a legelső fogam is tömött, pedig nagyon sokszor mosok elmexszel fogat.
2009. júl. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
83%

hashajtóval és vízhajtóval is lehet fogyni :)

de szerintem vágd le az 1ik lábad, akkot tuti könnyebb leszel pár kilóval

2009. júl. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
92%

Nem probaltam, es nem is akarom kiprobalni! Amikor epeomlesem van akkor is utalok hanyni, nem hogy hanytassam akarattal magam! Fuj, undorito! Inkabb sportolj! :))

32/n

2009. júl. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
81%
Hát, ha te állandóan össze akarod hányni magad, akkor tudod mit? Inkább szard össze magad!
2009. júl. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos próbáltam/ok most is.:S Hiába tudom, hogy egészségtelen, és tönretesz, meg, hogy úgy is felszvódik a kaja jó része, mert nem tudok mindent kihányni, egszerűen ezt ha már elkezded, nagyon nehéz abbahagyni.:S Borzalom, egy napig alig eszem, aztán zabálok,hányok, hashajtózom, és ez így megy már jóideje. Két éve az életem része a hánytatás,és eleinte úgy éreztem, hogy csak kipróbálom, de aztán még egyszer, és újra, meg újra, megfogdtam, hogy többet nem, de ez nem ilyen egyszerű, iszonyat nehéz kilábalni ebből az ördögi körből. Én azt mondom, ha még nem kezdted el, nagyon, nagyon gondold meg, hogy megéri -e, tönkretenni magad.Mert tényleg egy idő után nagyon megbánnád, hidd el!!
2010. aug. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Mellesleg, meg fogyni se nagyon lehet vele, mert minél többet csinálod, annál jobban kiéhezel, s azt veszed észre, hogy egyre erősebb az evéskényzered, és egy idő után, már mindent, de mindent felfalsz, és hiába hánysz utána, rengeteg felszívódik, mert képtelenség, annyi ételtől teljesen megszabadulni. Gondld meg tényleg!! Ráadásul értékes napjaid mennek el, az evéssel, és a wc fölött görnyedéssel, amitől egy idő után be is depizel.

Előző voltam...

2010. aug. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Figyelj, ne tedd! Nem kellemes bulimiasnak lenni... inkabb egyel min 1200 kcalt, es egeszseges kajakat, naponta 5x, es sportolj:) ezzel hidd el sikerrel jarsz, csak akarni kell:)
2015. jan. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Én sportolok mellette fogyasztok teákat, és igen nem jön össze a fogyás, nem hogy fogyok még hízok is. És eléggé odafigyelek a táplálkozásomra is persze van olyan nap amikor nem annyira. Szerintem ha valakin ez segít akkor lehet (nagyon minimálisan).. A folyadékról pedig annyit hogy ha eszel (utána kihányod) nem marad étel benned ezért olyan mintha nem ettél volna semmit. A folyadék nem fog sokat segíteni. Bocsi hogy ennyit irtam de én még nem probáltam,
2017. jan. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!