Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétázom, de muszáj mekibe...

Diétázom, de muszáj mekibe mennem. Ehetek ott cézársalátát?

Figyelt kérdés
2012. jún. 27. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:

miért muszáj,kötelező?

nézd meg a meki oldalán hogy van e a kínálatban vagy másfajta sajáta.

2012. jún. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy mekibe "kell" menned, nem kötelező enned is. Bár már az alap kérdést sem értem, talán afgán fegyveresek kényszerítenek a pultig?
2012. jún. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én BigMac-et is ettem, mégis fogytam.
2012. jún. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A salival semmi gond sincs! Persze önetet nélkül. :)

Én mekiben inkább az elveim miatt nem járok. Szerintem sokkal jobban jársz, ha veszel valamilyen salátamixet, illetve fűszerkeveréket vagy csinálsz. Ebben tudod mi van és lényegesen olcsóbb is!!!

2012. jún. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem arról kértem tanácsot, hogy hogyan akadályozzam meg, hogy betuszkoljanak a mekibe, a kérdésem teljesen másról szólt. Köszönöm utolsó a válaszod, akkor öntet nélkül eszem! :)
2012. jún. 27. 19:58
 6/8 anonim válasza:

Van az a film, amiben egy ember mekis kaján él folyton... a címe nem jut eszembe. Ott a végén vannak mindenféle tények a mekiről, és azt mondták, hogy a mekis kaják közül a salátákban van a legtöbb kalória!

Lehet azóta már változtattak az összetételén, ez már jó rég volt, de tuti így volt ez nagyon megmaradt. (bár valóan az öntettől lehet, anélkül korrekt lehet)

2012. jún. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Super Size Me!! :) Javaslom mindenkinek, hogy nézze meg a filmet... Ha rajtam múlna kötelezővé tenném az iskolákban a megnézését.. :))))) Hátha nem lenne ennyi elhízott gyerek. Gondolom a kedves kérdező is gyerek még, ha muszájból megy a mekibe.:)
2012. jún. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
en ritkan jarok mekibe nem azert mert nem akarok hanem azert mert ott biztos nem tudnam megalni hogy ne egyek egy hambit vagy valami mast szerintem ha salatat akarsz enni keszitsd el magad es ahogy egy hozzaszolo irta öntet nelkül
2012. jún. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!