Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és szeretnék...

Kicsilány15 kérdése:

13 éves vagyok és szeretnék leadni kb.5kg-ot . Nagyon zavar a súlyfeleslegem de nem sportolhatok megterhelően mert mindkét térdem műtétre szorul . Tudtok ajánlani valamilyen diétát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 27. 21:11
 1/8 anonim válasza:
Fekvőtámasz, felülések, 1-2 kg-mal súlyzózás. Egyenlőre ennyi. Ha nem sértelek meg leírnád, hogy mégis hány kg vagy? Így szerintem tudnék több edzésmódszert is ajánlani.:)
2012. jún. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ilyen fiatalon NEM szabad ténylegen fogyókúráznod!


Csak étkezz egészségesen!

Kerüld a chipset, cukros üdítőket, különféle nasikat!

Egyél helyette sok zöldséget, fehér húst (szárnyas), tejtermékeket (lehetőleg ne a cukrozott fajtát)!

NE felnőtt adagokat egyél, hanem gyereknek valót.


Mozgás nélkül viszont elég kétes, hogy menni fog.


Az úszás a legkímélőbb az ízületek számára. Ha van lehetőséged, járj el úszni!

2012. jún. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vegyél 5 kilós kézisúlyzót. Nagyon sok mindenre hasznos, a térded meg sem kell mozdítanod. Hasizom és karizom növelő.
2012. jún. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hány kiló hány centi vagy? Lehet, hogy nem is kéne fogynod, csak Téged is megfertőzött az a hülye divat, hogy csak a csontsovány lányok lehetnek szépek! De ez egyáltalán nem igaz! Ők egyáltalán nem szépek!!!
2012. jún. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
53 kg és 160 cm vagyok . Csak a hasamon zavar a felesleg .
2012. jún. 28. 20:23
 6/8 anonim válasza:
Szerintem tökéletes vagy így. Se nem vagy egy anorexiás csitri, és azt főleg nem mondhatod, hogy "duci" lennél.
2012. jún. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A tegnapi 07:29-es vagyok. Ne ijedj meg, ha nem látszik ki a bordád! Ne akarj csontsovány lenni!!! Akkor legszebb egy lány, ha hanyatt fekve egy szintbe van a hasa a bordájával és nem horpad be.
2012. jún. 29. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :D !!!!!!!
2012. jún. 29. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!