Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » ÉRettségi miatt eléggé elhagyt...

ÉRettségi miatt eléggé elhagytam magam. Ha érettségi után elkezdek így fogyokurázni, sikerülhet nyáron -6-7 kilot leadnom?

Figyelt kérdés

Szednék étvágycsökkentőt és zsírégetőt, valamint este 6 után ultra loss shaket innék. 1500-as kalóriát csinálnék, és naponta vagy 2 naponta járnék kardiozni, elötte innék egy L-karnitines pezsgőtablettát. 6-7 kilót szeretnék leadni( 178 cm vagyok és 77 kg)

így sikerülhet?



2012. máj. 7. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem és ennek egy oka van az, hogy a fogyókúrát nem holnap kell elkezdeni, hanem ma. Sajnos ez így van ne időpontra kezd el.

1 nyár alatt csökkentett kalóriabevitellel és sporttal le lehet fogyni 6-7 kg-t a többi cuccot amit mellé szednél azt pénzkidobásnak tartom.

2012. máj. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
napi 1500 kalória plusz kardió mellé felesleges az a sok sz@r, amit írtál. egyébként pedig így egy hónap alatt is fogyhatsz 7 kilót. viszont én javasolnám a súlyzózást is, mivel a szervezeted a kalóriadeficit miatt először az izomszövetet fogja lebontani, az pedig nem szerencsés
2012. máj. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha sportolnál?

Bírom, hogy az a legegyszerűbb módja a fogyásnak, és a legtöbb ember annyira lusta, hogy ilyen hülyeségeket eszik helyette, és várja a csodát.

Sport (pl. futás, bicajozás) + normális, egészséges étkezés, nem zabálás, cukros üdítőitalok kerülése, édességek hanyagolása, kevés kenyér.


Tessék, itt a csodadiéta.

2012. máj. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ha elolvasnád teljesen a kérdést, akkor látnád, hogy járok edzeni...
2012. máj. 7. 19:19
 5/8 anonim ***** válasza:

NEM, nem jársz.

Azt írtad, hogy járNÉK.

2012. máj. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Aki azt mondja, hogy most állj neki fogyózni, az hülye, már bocs. Tanulnod kell, most ezt a legfontosabb. Tanulni pedig csak úgy lehet, ha kellő táplálékot viszel be. Az éhezéssel semmit sem érsz majd el, csak annyit, hogy sz_r jegyeket kapsz majd.


Tudd le az érettségit, majd ráérsz aztán erre gondolni. Így sem vagy elhízott.

2012. máj. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
2 hónapja járok kondizni, de most 2 hete szüneteltetem, és sulyzos edzés helyett, kardiozni szeretnék... mielött felháborodsz, kérdezz... ;)
2012. máj. 7. 20:42
 8/8 anonim válasza:
Szerintem ha este 6 után nem eszel,sok folyadékot iszol(nem fogyiszert,hanem teát,vizet,gyümölcslevet)és mondjuk nekiállsz görkorcsolyázni,vagy biciklizni vagy röplabdázni úgy fogysz le hogy észre sem veszed és jól érzed magad!
2012. máj. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!