Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Iszonyatos fejfájás lehet a...

Iszonyatos fejfájás lehet a fogyókúrától?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdtem neki, olyan 1000 kalória körül ehetek naponta. De iszonyú éhes vagyok. Tegnap este óta pedig rettenetesen fáj a fejem, hátul a tarkónál. Front nincs, más okát nem tudom. Lehet emiatt? Ha igen, hogy mulasszam el?
2012. jún. 30. 10:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Lehet tőle simán. Az eleje nekem is ilyen volt, ráadásul én 700 kcal-val csinálom, és majdnem minden nap futok. Nekem a reggeli kávé segít, bár ez elég egészségtelen, esetleg zöld tea sok citrommal, és gyümölcsök! Én pl. minden nap 3-4 almát megeszek, nélkülük nem bírnám ki, és így a cukrom se esik le, viszont nem répacukorból nyerem, hanem gyümölcscukorból. Ja és sok folyadék mindenképpen! Sok sikert!

20/L

2012. jún. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Egyébként 700 kalóriával milyen ütemben tudsz fogyni? Nekem most az első etapot a lehető leggyorsabban kéne, de azért úgy, hogy tönkre ne menjek bele :)
2012. jún. 30. 11:08
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen keveset eszel, akkor ne csodálkozz, ha bajod van.


ITT ki tudod számolni, hogy NEKED mennyi kalória kell naponta az egészséges és tartós fogyáshoz:

[link]


Az 1000 kcal még az életben maradáshoz is kevés, ezért van fejfájásod, és örülhetsz, hogyha nem kórházban kötsz ki. Mellékesen ha netán tudnád is tartani és lefogysz vele, akkor is amint abbahagyod, visszajön legalább a duplája.

2012. jún. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha kevés folyadékot viszel be, vagy ha leesek a vércukrod, simán fájhat tőle a fejed!


Ha szerves kötésű krómot szedsz, akkor ezzel meg tudod akadályozni a vércukrod hirtelen leesését...


Elmulasztani: sok folyadék... illetve 1-2 kockacukor, vagy 1-2 szelet csoki... vagy 1 szőlőcukor. Tudom, fogyókúrázol, de ha a cukrod esett le, és attól fáj, akkor más módot nem igazán látok.


1000 kalóriás fogyókúránál mindenképp egyeztess a házidokiddal! Én annak idején orvosi felügyelet nélküli fogyókúra miatt szereztem egy kiadós gyomorhurutot, ami ki lett kezelve ugyan, de nem tűnt el teljesen nyomtalanul.

2012. jún. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket! Sajna tudom, hogy ez nem egészséges, viszont hozzásegíthet ahhoz, hogy kilábaljak a depressziómból, végre elhagyjam a párom, és helyretegyem a kisiklott életem. Őszintén ezek sokkal fontosabbak.

Most bő 30 kiló plusz van rajtam. Egy hónap alatt legalább 15-öt le kellene adnom, a többi már mehet apránként, ahogy a nagykönyvben meg van írva :)

2012. jún. 30. 11:24
 6/14 anonim ***** válasza:

4-es vagyok


Nem akarlak riogatni, én annak idején 4 hét alatt adtam le 13 kilót. A lelkivilágomnak nagyon jót tettek az elismerő szavak, tekintetek.


Utána gyomorhurut, kikezeltek, majd többet szedtem vissza egy hónapon belül, és azóta se bír a gyomrom nagyon sok kaját. Ezzel tuti nem lábalsz ki a depresszióból.


De ha apránként, tartósan tudsz pár kilótól megszabadulni, és azzal hosszú távú eredményt érhetsz el, az ezen is segíthet.


Ne tedd tönkre emiatt az egészségedet!


Amit végképp nem értek? Ahhoz miért kell lefogyni, hogy elhagyhasd a párodat???


Félre ne érts, ez tényleg olyan súlyfelesleg, aminek legalább egy részétől mindenképp ajánlott megszabadulni.. de ezt lehet egészségesen, tartósan is, nem csak rövid távra, az egészséged árán...


Ahogy most csinálod, egy-két hétig csinosabb leszel, tönkrement gyomorral. Gondolom, nem ez a célod... ;)

2012. jún. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy kockázatos :)

Azért kell sürgősen lefogynom, mert úgy látom, ez akadályoz a munkakeresésben. Egyetemistaként semmi értelmes papír nincs a kezemben, csak érettségi, nyelvvizsga. Ezzel amilyen munkákat meg tudok pályázni (ügyfélszolgálat és rokonai), ahol eleget keresek ahhoz, hogy megéljek, ott bizony keményen számít a külső. Magyarán hiába vagyok okos, kedves, akkor sem engem vesznek fel. Ebből a kapcsolatból viszont ki kell lépnem, mert a párom szabályosan terrorizál. Tudja, hogy nincs hova mennem és ezt ki is használja.


Egyébként fogytam már így, akkor nem szándékosan 2 hét alatt 8 kilót, tudom mi az eredménye. Utána jött fel a mostani 30. Viszont ha végre elmegyek innen, akkor lehetőségem lesz életmódot váltani, és most nagyon fogok figyelni, hogy ne járjak megint így.


Köszönöm hogy ilyen kedves vagy :) Igazat adok neked mindenben, de sajna van olyan helyzet, amikor még a gyomorhurut is jobb megoldás :(

2012. jún. 30. 11:55
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Újra én...


Gondolkozz! Lefogytál 8 kilót, feljött 30...


Most lefogysz hirtelen 15-öt, feljön helyette 20...


Az ilyen drasztikus fogyókúrák pont ezért sikertelenek!


Nekem is 30 kiló feleslegem van pár éve... mégis megkaptam álmaim állását... Nem kell feltétlenül recepción dolgoznod!


Vállalhatsz másik munkát is... eltartod magad, apránként lefogysz, és közben írogatod a jelentkezéseket az általad áhított helyekre.


Ha ezen múlna, hogy valakitől megszabaduljak, akár konyhai, vagy takarítói munkát is elvállalnék, majd onnan próbálnék kitörni... részemről meg inkább ez, mint a gyomorhurut!


Különben is... tegyük fel, lefogysz, bevállalsz egy betegséget... Betegen még kevésbé fognak felvenni, mint 30 kiló túlsúllyal... ha meg kórházban is kikötsz, az pláne nem fogja megkönnyíteni a dolgodat!

2012. jún. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Közben gondolkodtam...


Nincs olyan ismerősöd az egyetemen, aki esetleg lakótársat keres? Olcsóbban kijönnél...


Túlsúllyal pedig: telefonos marketinges munkákhoz nem számít... ahogy adatkezelésekhez sem. Rengeteg cég kifejezetten diák munkaerőt keres, mert nekik az éri meg... és nem minden területen a dekoratív külső a legfontosabb.


Regisztrálj fel a profession.hu-ra... nézz szét...


De ne az egészséged tönkretétele legyen az elsődleges!

2012. jún. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Nézek ilyeneket is!


Egyébként én is gondolkozom ezen a visszajött-témán. De szerintem ez pont inkább fejben dől el. Amikor lefogytam, elkezdtem mekibe járni, meg heti kétszer sütit sütni, mondván vékony vagyok és megtehetem. Szerintem aki visszahízik, az leginkább itt szúrja el.

2012. jún. 30. 12:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!