Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges lenne most szombati...

Lehetséges lenne most szombatig látványosan fogyni?

Figyelt kérdés

Lesz egy kisebb esemény szomabton, és úgy szégyenlem, hogy egy tehén vagyok. Ruhával nagyjából eltudnám palástolni, de sok van rajtam eléggé. Le tudnék dobni pár kilót addig? Tudom butaság, egyébként ismerem a hosszabb de hatásos módszert, csak még nem szántam magam rá egy 70-90 napos programra. Szóval nem kérek okítást :)

Csak és kizárólag módszereket, és tapasztalatokat.


2012. júl. 2. 06:59
 1/8 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Nem. Max 2 kiló, de az se fog látszani rajtad.


Az a 70-90 napos program meg szart se ér. A fogyás nem kúra, hanem életmódváltást igénylő folyamat. Ha nem tudod életed hátralevő részében csinálni, akkor el se kezdd! Tehát nem jó diéták: "90 napos", "2 hétig csak vizet iszom", "13 napig csak főtt tojáson élek", "Káposztaleves kapszulás, hoodiás, acai berry-s kamuk"


Ellenben egészséges étkezéssel és heti 4-5x intenzív legalább 1-1,5 órás testmozgással (lehetőleg futás/gyors séta/bicikli/stb.) és kiegészítve súlyzós/saját testsúllyal végzett gyakorlatokkal lehet esélyed jobb alakra, ami tartósan fennmarad. A kinézetedet mindig az életmódod határozza meg. Ha te kúrázgatsz, aztán leállsz, akkor pont olyan leszel, mint előtte, vagy még rosszabb.

2012. júl. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

NEM!


Hamarabb kellett volna elkezdeni, mondjuk 1 hónap alatt már látható a változás.


Marad a jó régi trükk. Öltözz úgy, hogy fedjen, ahol kell, és emeljen ki, ahol szép.


Sajna ez van!


23/N

2012. júl. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy ennyi idő alatt látványos lenne a fogyás, de nem veszíthetsz vele, ha a héten sokat sportolsz, és kevesebbet eszel.
2012. júl. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ugye ezt te sem gondolod komolyan?

Hogy a rákba lehetne már pár nap alatt látványosan lefogyni??


Pont az a fogyás lényege, hogy kitartást és türelmet igényel. Ellenkező esetben kizárólag tökéletes alakú emberek mászkálnának az utcán.

2012. júl. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Valaki jól megírta: ha lehetne látványosan fogyni 6 nap alatt, mindenki csinos és vékony lenne.

Tehát nem. Ledobsz max éhezés árán 2-3 kilót de csak vizet veszítenél, hosszú távon sokat nem ér. EGyébként nem írtad, hány kiló vagy: mert ha 80, akkor nem látványos a 2-3 kiló. De ha 55, akkor látványos. Fizikailag le lehet dobni ennyi kilót, de nem lehet megtartani.

2012. júl. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a 90 napos programokat se kezd el mert hülyeség változtass az életmódodon és akkor sose kell fogyóznod


szombatig meg nem tudsz lefogyni, ilyen maradsz

2012. júl. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze,le van szarva az egész dolog,de semmi gáz,majd ha jön a nyár,akkor előtte le kilencvennaposozom a hájat és ennyi.Ha olyan egyszerű lenne,akkor tényleg mindenki szép lenne.Csak az ember nem szívesen adja fel az egészségtelen,de "élvezetekben gazdag" életét.Nem trendi az egészség.
2012. júl. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem igazán élek egészségtelen életet.

Legnagyobb bűnöm, hogy viszonylag sok szénhidrátot eszek, hogy kösse a sok savamat.

Emésztőrendszeri betegség miatt lefogytam 47 kilóra, majd hasonló okokból+gyógyszerek, felszedtem vagy 20 kilót. A pontos súlyomat én sem tudom, nincs mérlegem. :D

Egyelőre ez van, csak zavar, meg piszkál is érte a környezetem, úgyhogy nehéz elfogadni magam.

A kérdést is hirtelen felindulásból tettem fel, nem is tudom, mit vártam, mert tényleg nincsen ilyen csoda módszer. :D

Kivéve a koplalást, azt én nagyon sokat csináltam régen sajnos, de már nem akarom, és nem is tehetem meg jelen állapotomban. Ráadásul az ember utána a dupláját szedi vissza.

Egyébként a 70-90 napos programot a LifeTiltre értettem. Követem a blogot, elég szép eredményeket lehet vele elérni.

Nem fogyózom, csak sportolok amennyit bírok, heti 3x legalább.

Köszönöm szépen az őszinte válaszokat, meg hogy nem voltatok velem durvák. :D

Súlyfeleslegem ellenére megpróbálom magam jól érezni szombaton. Elég rég nem mertem már kimozdulni.

Azt is megfogadom, hogy abból nem lehet bajom, ha még többet sportolok, és óvatosabban eszem a héten. :D

Szép napot mindenkinek!

2012. júl. 3. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!