Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi kerékpározással lehet...

Mennyi kerékpározással lehet látványosan fogyni?

Figyelt kérdés
Mennyi biciklizés szükséges hetente,és milyen gyakran ahhoz, hogy észlelhető fogyást vegyek észre magamon. Kiiktattam az étrendemből a kenyérféléket, krumpli,és rízs ritkán, több gyümölcs. szeretnék melette biciklizni,hány km-t menjek ami már érzékelhető látványos fogyást mutatna rajtam? De nem annyira durva, mint pl. 30km naponta mert az nekem sok leteszteltem, ezt max heti 2× vagyok képes időm miatt is!
2012. jún. 9. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:

hát ez így nem törvényszerű,

a mi postásnénink ,naponta sok-sok kilómétert biciklizik,de fogyni nem fogyik,sőt inkább hízik....

2012. jún. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:) igazad van! Viszont én meg ismerek olyan férfit aki 20 kg-ot lefogyott így. Viszont ő sem igazán túrázott, és elég tunya tipus is.
2012. jún. 9. 16:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem jó lehet hogy a zsírod fogy de az izom TÖmeged nőni fog, csípő farizmok nagyobbak...alig fogysz....
2012. jún. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Heti 3x35-40 perc intervallum edzés bőven elég.

Mellette kell heti MINIMUM 1, de inkább 2-3 súlyzós edzés is.

De ez az egész nem ér semmit, ha nem megfelelő a táplálkozásod.

Az, hogy kiiktattál pár dolgot + több gyümölcsöt eszel, az még nem étrend!

2012. jún. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!