Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Előbb izmosodjak és aztán...

Előbb izmosodjak és aztán "zsírmentesítsek"?

Figyelt kérdés

169 cm vagyok és 52 kg! A kilókkal nincsen semmi gond, tökéletesen vékony az alakom DE rettentően zsíros. Semmi izom nincsen rajtam. A fenekemen megjelentek valamiféle csíkok is... a fenekem, lábam, vádlim ez mellett narancsbőrös. mondanom sem kell, hogy nem épp szép látvány.


Mit javasoltok? Eddig szálkásító diétát követtem és futottam heti 5ször. De csak löttyedt lettem.


Előbb izmot kéne magamra szednem, és aztán álljak neki lepucolni a maradék zsírt?


23l



2012. júl. 2. 07:11
 1/5 Smartguy86 ***** válasza:
Is-is!
2012. júl. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát tartsak egy héten mondjuk 3 súlyzós edzést és mellette a többi napokon aerobic-kal égessem a zsírt tovább?
2012. júl. 2. 07:49
 3/5 A kérdező kommentje:
És akkor milyen legyen az étrendem mellé? magas fehérje tartalmú zsírégető?
2012. júl. 2. 07:50
 4/5 BULL válasza:
Legyen inkább, magas ismétlés számú az edzésed "15-20 sorozatra gondolok mindenből" ez miközben szedi a felesleges zsírt a közbe toll is rád némi izmot, heti 4 lenne a legjobb edzés szám szerintem, minden nap min. 2 km futás+ kis has edzés abból 40sorozat az ideális.az étrendedbe kevés legyen a szénhidrát+ igyál zöld teát zsír égető hatású, meg melete egészséges is, napi 6szor egyél de keveset. Megvan egy adag ami pont jó, ha többet eszel hízol, ha kevesebbet izmot vesztesz, mindenkinek más ezt neked kell kitapasztalnod.
2012. júl. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megfogadom :)
2012. júl. 2. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!