Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lefogyhatok 1 év alatt kevés...

Lefogyhatok 1 év alatt kevés étkezéssel?

Figyelt kérdés

32 kg-t

Az étkezés mennyisége nem nőne meg, ha elértem a várva várt alakot.



2012. júl. 2. 16:42
 1/9 anonim válasza:
100%

Ha elég kitartó vagy, akkor sikerülhet.

Én 178cm magas vagyok, régen ált. 78 kiló voltam. Szülés előtt 74, utána fél évvel pedig 84 kg. Mikor abbahagytam a szoptatást, elkezdtem fogyózni, gyakorlatilag életmódot váltottam. Nem hittem benne, de beválik. A lényeg a következő:


1. Sokszor enni keveset, hogy a szervezet nehogy azt higgye, hogy éhezel, mert akkor mindent elraktároz. Nézz utána a neten, hogy mennyi kalóriára van szüksége a szervezetednek, és ügyelj arra, hogy kevesebb kalóriát vigyél be, de ne éhezz! Én nassolgatni is szoktam, a lényeg, hogy a napi kb. 2000 kalóriát ne haladja meg a bevitt kaja, és ebbe beleszámítanak az italok is ám! (pl. 1 doboz sör kb. 200 kalória)


2. Mozogj hetente legalább 3szor. Ha nem tudsz, akkor sétálj sokat! Menj gyalog 1 megállót és ne busszal! Menj lépcsőn és ne lifttel! A lényeg, hogy égesd a kalóriát!


3. Kaja előtt igyál meg egy nagy pohár vizet, mert eltelít, és kevesebbet fogsz enni. Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, és ne nassolj a TV előtt! Lassan egyél, élvezd ki az ízeket, és hiába kívánod, ha egy picit is érzed, hogy jól laktál, ne egyél többet, hiába kívánja a szemed. A reggelit sose hagyd ki!


Én így 1 év alatt 11kg-t dobtam le, volt, hogy havonta csak 1 kg, de volt, hogy 3kg is lement. Gondolom, nálad több súlyfeleslegről van szó,nem értek hozzá, hogy te mennyit fogynál így, de gondolj arra, hogy ha szerintem hirtelen sokat fogysz le, akkor esetleg lógni fog a hasadon a bőr, meg ilyesmi, úgyhogy ha szerintem lassan fogysz, a bőröd is jobban fogja bírni a gyűrődést. Én emiatt sem próbálkoztam fogyókúrás szerekkel, mert ki tudja, hogy mennyire biztonságosak, vagy hatnak-e egyáltalán. Mert jól néz ki a reklámokban, ahogy mutogatják a kinőtt gatyát, de ha még igaz is lenne, hogy tényleg 10 kg-t lefogy mondjuk 2 hét alatt, a bőrrel mi lesz a hason? TV-ben láttam, hogy zsírleszívásnál egyből hasplasztikáznak is. Nem a kedvedet akartam elvenni, de legyél türelmes és kitartó. és az elismerés nem fog elmaradni.


Sok sikert és kitartást!

2012. júl. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nem csak a mennyiség a minőség is fontos
2012. júl. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nem nálam más a helyzet. Tudod, 1 éve nagyon megbetegedtem és most is az vagyok. Pajzsmirigy. 1 év alatt feljött 20 kg, úgy hogy nem ettem többet. Elkeseredtem, magam alatt vagyok és most, fél-1 év alatt helyre akarok jönni, és szép alakot, lapos hasat... Kivagyok, muszáj. Most alig eszem és tudni szeretném, sikerülhet e:(

2012. júl. 2. 17:24
 4/9 A kérdező kommentje:
A minőség az egészségről szól. zöldség gyümölcs..
2012. júl. 2. 17:25
 5/9 A kérdező kommentje:
fél év alatt koplalással, minimális étkezéssel?
2012. aug. 2. 14:53
 6/9 anonim ***** válasza:
A koplalás nem vezet semmire!!! Ezt már annyiszor, de annyiszor elmondtam én is, pedig még szakértő sem vagyok... Amit az első leírt, azt kövesd, bármilyen bajod van. A koplalást meg úgyse fogod bírni, hiába gondolod azt...
2012. aug. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szoondiii ***** válasza:

A koplalásba belebetegszel..

Egyél "paleolit" módon (olvass utána Szendi Gábor).

Ne egyél kenyérfélét -gabonát, és tejfélét. Ennyi, és szépen normalizálódni fog a tested, egészséged.

2012. aug. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az előzőre ne hallgass. Nekem rossz tapasztalatom van a paleolittal, de mondjuk még mindig jobb, mint ha koplalsz.
2012. aug. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szoondiii ***** válasza:

Mégis milyen rossz tapasztalatod lehet wazze?

Nekem is vannak rossz tapasztalataim, főleg olyan emberekkel, akik fogyással, táplálkozással kapcsolatban próbálnak okoskodni.

2012. aug. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!