Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyek a leghatékonyabb...

Melyek a leghatékonyabb kezelések fenék és combtájékon narancsbőr/zsír eltávolítására?

Figyelt kérdés
lényeg hogy ne kelljen se mozogni se étrenden változtatni: testtekercselés, mindenféle lézeres eljárás, rengeteg van ugyebár, de mi a tapasztalat, nektek melyik vált be? valami megfizethető kellene, ami 3-5 kezeléssel is gyors eredményt mutat.

2012. júl. 2. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de ez egészen szélsőséges butaság.

Rossz táplálkozási szokásokat és mozgásszegény életmódot valami kezelés vagy szer szerinted csak úgy űberel?

Mitől lenne az maradandó? Hogyan képzeled el azt a folyamatot amikor a zsírsejtek eltűnnek a semmibe? Szétrezegnek, elolvadnak, tömörödnek? Minden hülyeséget kitaláltak már de egyszerűen annyira lehetetlenek és röhejesek ezek hogy standuppolni lehetne velük.

Sokféle képpen veszthetsz testsúlyt, centiket ideiglenesen vagy étvágyat, de az biztos hogy zsírt csak egy féle képpen: a tested hormonok és enzimek segítségével a zsírsejtből az izmokba szállítja a zsírt amikor arra szükség van, és annyit amennyire szükség van, és az izom sejtekben oxidálódik. Ez alapból megtörténik de mozgással jelentősen lehet fokozni és megfelelő táplálkozással. Ezenkívül a zsírsejtek pótlódása megintcsak a megfelelő táplálkozáson múlik. Minden a mozgás és a diéta fügvénye.

aki mást mond az hülye, gerinctelen, hazudik és el akar neked adni valamit.

2012. júl. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elnézést azt kifelejtettem hogy helyi zsírégetés nincs, pontosan abból kifolyólag amit fentebb leírtam. A zsírsejteket bontó hormonok nagyjából egyenletesen használják el a testünk zsírkészletét, ha valami aránytalanság van akkor az genetika.
2012. júl. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tetszik, nem tetszik, kedves kérdező, az előző válaszoló bizony igazat ír... remélem gyorsan lemondasz a fent említett módszerekről, mert csak kizsákmányolás... szerinted ha tényleg lenne ilyen csodás módszer, akkor a sztárok nem használnák, akármilyen drága is lenne? de még nekik is narancsbőrös a popsijuk... hát ez van, mozgás és étrend nélkül nem megy.
2012. júl. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A tekercselést rendszeresen alkalmazza több ismerősöm is... na most, van köztük olyan nő, akinek soha nem is volt narancsbőrös semmije, használja a módszert, továbbra sincs, így lehet, hogy megelőzésnek megfelel, ezt nem tudom.

Viszont ismerek több olyan nőt, akinek bizony narancsbőrös a lába, és semmit se javít rajta ez a módszer...

A lézeres eljárásról nem sokat tudok, lehet, hogy az hatékonyabb.

Viszont sajnos hiába vársz a csodára, ha semmit se teszel, így csak egyre rosszabb lesz, sajnos bármilyen nehéz is, de változtatni kell az étrenden és mozognod is kell, ez van, enélkül sose érhetsz el tartós eredményt. (Ezekkel viszont igen, teljesen eltüntethető, akkor is, ha korábban már elég durva volt a helyzet...:) )

Amúgy te tudod mennyit ér a szépség számodra, de szerintem megéri érte küzdeni egy kicsit, egyrészt ott az érzés, hogy nahát képes vagyok rá!! másrészt egyébként is fontos, hogy egészséges életmódra válts, mozgás nélkül rengeteg problémád lehet még, szóval nem a narancsbőr lesz a legnagyobb probléma, ha nem változtatsz, ezt gondold át, amíg még nem késő.

2012. júl. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én cellulitmasszázzsal is foglalkozom, de ha idejönnél, hogy te nem akarsz se mozogni, se az étrendeden változtatni, akkor elküldenélek, hogy szórakoztass mást, mert onnantól kezdve már csalás lenne elvállalni a kezelést.
2012. júl. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!