Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezen étrend kb mennyire jó a...

Ezen étrend kb mennyire jó a fogyóúrához?

Figyelt kérdés
Elkezdtem fogyókúrázni. A mai nap, reggel 7-kor ettem egy májkrémes zsemlét, egy kis darab uborkával, majd 10-kor egy almát, délután 1-kor ismét egy májkrémes zsemlét (uborka nélkül),16-kor egy barackot, és 19-kor egy fél db közepes méretű tv paprikát. Kb hány kalória ment be ma így? És ez az étkezés mennyire jó, a fogyókúrához? (Persze reggel és este edzés)

2012. júl. 2. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
ez nagyon rossz inkább egyél párolt zöldséget és csirkét
2012. júl. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem túl jó, a szervezet hamar ki fog merülni, nem lesz elég energiád ! Reggelire bőven ehetsz, a vacsorát pedig hagyd ki ! :)
2012. júl. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

afszom már! NEM SZABAD KIHAGYNI A VACSORÁT!!!

Az a második legfontosabb étkezés. Ha pl négytől nem eszel semmit, másnap reggel 8ig az 16 óra koplalás,amit nagyon megfogsz szívni.

2012. júl. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
rossz! kb ez egy laktató reggeli lenne nekem :D ha leírnád edzésen mit értesz jobban tudnánk segíteni , mert nem tök mindegy hogy súlyzós edzés vagy futás...
2012. júl. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Este 60 perc kerékpározás, és emellett szoktam aero-s fitness gyakorlatokat csinálni, kb 20 perc, és 10 perc sulyzós gyakorlatokat. Reggelente leginkább az aero-s gyakorlatok.
2012. júl. 3. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!