Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jogosan aggódok az egyik...

Jogosan aggódok az egyik barátnőmért?

Figyelt kérdés
168 cm-hez, mindössze 50 kg. Amúgy is vékony, fiús alkat volt de gy ideje a fejébe vette, hogy fogyókúrázik. Régen kifejezetten jó evő volt, most meg egy zsemlével, meg egy negyed adag ebéddel elvan egész nap. A szavaiból úgy vettem ki, hogy valamikor még ennyit se eszik.
2012. júl. 3. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát jogosan. Egyébként a lányoknak lehetetlen elmagyarázni hogy csontokból izmokból és zsírból állunk, tehát az izom tömege jelentős és jelentősen meghatározza a test formáját.

Ha hónapokig koplal meg egyoldalúan eszik egyre rosszab lesz a közérzete, többet lesz beteg, fáradékony és egy idő után könnyen előjöhet hajhullás ínyvérzés és sok komolyabb hiánybetegség. Bulimia anorexia szintén ilyenkor szoktak kialakulni, hiszen senkinek nem lesz jobb alakja a koplalástól és a csalódottság meg a rossz közérzet felborítja a pszichés egyensúlyt.

2012. júl. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Már így sincs rajta túl sok izom. (Ha az én lábam lenne olyan piszkafa mint az övé falnak mennék.)

Nem tudom mit kezdjek vele. Gondoltam rá talán elmehetnénk együtt futni, de ha az mellett továbbra sem eszik az csak olaj a tűzre.

2012. júl. 3. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!