Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan álljam meg, hogy ne...

Hogyan álljam meg, hogy ne vacsorázzak?

Figyelt kérdés
egyszerűen nem tudom megállni.. azt igen, hogy délután már ne egyek, vagy odafigyeljek az étkezésre, hogy ne egyek kenyeret, tésztát max délelőtt. meg tornázok meg minden.. de a vacsora az nem megy.. van, hogy nem vacsizok csak gyümölcsöt vagy zöldséget de nagyon nehéz.. ennyire gyenge vagyok? mert mikor éhes vagyok, akkor van hogy este 8-kor még gyors megeszek 2 szelet rántotthúst vagy épp egy szelet pizzát. nem eszem degeszre magam meg nem lefekvés előtt de akkor is.. ha nem ennék este akkor biztosan lefogynék, de így nem hiszem hogy letudok.. ti mit csináltok? hogy álljátok meg? valami jó segítő módszer hozzá? előre is köszi
2012. júl. 6. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Gondolj az éhségsztrájkolókra. Csupán egy nagy cél kell, ügy, komoly elhatározás. És semmi, de semmi bajod nem lesz, ha egy hétig nem eszel, se reggelit, se vacsorát, se ebédet... legfeljebb iszol ás valamilyen oldott formában vitamint szedsz. Csak az első nap nehéz... A harmadik nap már szinte érdektelen.
2012. júl. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Naponta 5-6-szor kell enni, kisebb adagokat, azaz vacsorázni is kell! Ha rendesen ennél napközben, akkor nem lennél este annyira éhes. Attól, hogy koplalsz, nem fogsz tartósan lefogyni!
2012. júl. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne hallgass az 1-re!

Még hogy semmi bajod nem lesz, ha egy hétig nem eszel?! Ez normális?!

Ha egyáltalán túléled, akkor is annyira lelassul az anyagcseréd, hogy miután elkezdesz rendesen étkezni, minden grammot zsírként fog tartalékolni a szervezeted és 2 héttel később kövérebb leszel, mint voltál...

2012. júl. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
..ugyanis az emberi szervezet 40 napig kibírja szilárd élelem nélkül. Én meg csak egy hetet mondtam, az 7 nap. De hét napnál tovább nem javasolnám, mert az más káros lehet. Innin viszont kell közben bőségesen, az természetes.
2012. júl. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
le akarsz fogyni. de miért nem akarsz vacsorázni?xd hidd el, ez nem megoldás, az már koplalás, de az nem kell a fogyáshoz.. ;) ugyanis ha nem eszel, de nagyon megéhezel, utána úgyis visszahízol, mert utána megint eszel sokat az éhség miatt. az már jó, hogy sportolsz, mert fogyni akarsz, ne hagyd abba. de arról szokj le, hogy ki akarsz hagyni egy étkezést.:P elvileg napi ötszöri étkezés lenne az ideális minden embernek, vagyis Neked is.. ezeket be kell tartani, de akkor ne csak vacsorára egyél keveset, hanem minden étkezésnél, és ha mondjuk csak a szemed kíván meg nap közben valamit, de már nem vagy éhes, állj ellen
2012. júl. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"egyszerűen nem tudom megállni.. azt igen, hogy délután már ne egyek"

Lehet, hogy pont ez a baj. Inkább késő délután ennél valami könnyű uzsonnát, aztán lehet, hogy emiatt jobban kibírnád vacsi nélkül.

2012. júl. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem gyenge vagy, hanem buta. Jó hír viszont, hogy mindkettőn lehet változtatni.

KELL vacsorázni. 2-3 órával lefekvés előtt kell utoljára enni. Ha nem ennél, akkor sem fogynál le, mert fogalmad sincs, hogy lehet lefogyni - sajnos ez kiderül a kérdésedből.

Hiába nem eszel tésztát meg kenyeret (a pizza is tészta...), ha lefogynál és megint ennél, visszahíznál. Az esti éhezés meg baromság.

Nézegesd a netet, mit írnak az egészséges étrendről, aki fogyni akar, annak is azt kell követnie, csak kisebb mennyiségeket enni.

2012. júl. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is voltam így sokszor. Hiába a megfelelő kalóriabevitel napközben, akkor is rákattan az ember a vacsira. Valószínűleg abban a cipőben jársz, amiben én is gyakran, hogy ez pszichés dolog. A pszichés függőségről a legnehezebb leállni, ez bízonyított tény (akár a szenvedélybetegeknél is), de azért nem lehetetlen.

Ha így kezeled ezt a kérdést, akkor másképp kell célt kitűznöd. Most legyen a cél ez a hét, már csak 3 este van, határozd el, hogy ezen a három estén NORMÁLISAN vacsorázol, nem pizzát és fehér kenyeret vagy gyümölcsöt, hanem normális vacsorát, fehérjével! Ha sikerül, akkor hétfőn szánd rá magad, hogy jövő héten végig így vacsizol majd. Ha ezzel is megvagy, akkor a kövi cél a július, majd a nyár és szépen át fogsz állni. Reggel "könnyebben" ébredsz, éjszaka jobban alszol, a mérleg is megmozdul, ez erőt fog adni.

Esténként ne kerüld a pizzázó embereket :) Mint a ciginél, úgy állj le az esti zabálásról, hogy akár evők között is tudod tartani magad.

Olyan nincs, hogy nem megy, ha egyszer muszáj! 2 terhességi diabetesen vagyok túl és a baba miatt muszáj volt betartani a diétát és sikerült is!


Hajrá! :)

2012. júl. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!