Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez megfelelö etkezesegy...

Ez megfelelö etkezesegy napra? Fogyni szeretnek.

Figyelt kérdés

Reggeli: - 1 db kissebb banan ( kb.: 100 Kcal )

- 2 db kicsi öszibarack ( kb.: 80 kcal )


Ebed: - 1 tanyer erdei gomba leves ( 260 Kcal )

- curys rizs zöldsegekkel, keves csirkemell kockaval ( 505 Kcal )

- 3 db almapaprika, meg uborka ( 50 Kcal )


Vacsora: - 1 db fött burgonya ( 15dkg, 150 Kcal )

- 1 szelet parolt lazac file ( 150 Kcal )

- Keves vaj



2012. júl. 6. 17:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

mellette bicikliz vagy fuss!

nekem tetszik am szerintem sikerül:)

2012. júl. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Fel eve rendszeresen futok, heti 5 ször, egy orat futottam, de most ket hete abba kellett hagynom, mert a terdem nagyon kezdett fajni. Most megyek hetfön röntgenre. A dokim azt mondta, tuleröltettem, nem lett volna szabad, csak heti 3 szor futni. Amugyis porckopasom van sajna :( Köszi a valaszt!
2012. júl. 6. 17:54
 3/18 anonim ***** válasza:

Reggeli teljesen rossz a rengeteg cukor miatt.

Helyette inkább egyél natur zabpelyhet és mellé főt tojást.

Az ebéd kb jó.

A vacsorából a vajat hanyagolhatod és a krumplit lecserélhetnéd rizsre, a lazac jó választás.


Mellette mehet heti 3-4x futás, biciklizés.

2012. júl. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az orvos reggelre ajanlotta a gyümölcsöt, mert akkor a gyümölcscukor egyaltalan nem gaz, a nap többi reszeben viszont igen. A masik, hogy az ebedem is rizs volt, ezert a krumpli vacsira.
2012. júl. 6. 18:02
 5/18 anonim ***** válasza:

Gondolom a vitamin miatt ajánlotta. Azt pedig érdemesebb multivitamin packokból szedni. Nézd csak emg a mai mezőgazdaságot össze vissza permeteznek mindenféle szennyel.


Nem baj ha azt ebédeltél. Én egy nap 3x eszek rizst a 6étkezésből, igaz én éppen hízok de ha megnézel egy szálkásító étrendet ott is 2-3x eszik ugyan azt egy nap az 5-6étkezésből csak kevesebb mennyiségben.

2012. júl. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
reggelre ha gyümölcsöt eszel, hosszú távon el fogja savasítani a gyomrod... gyors felszívódású fehérjét szoktak ajánlani, mert éjjel a szervezet kifogy a készletekből
2012. júl. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
ja és szerintem kicsit kevés is, amit eszel, és pl rost nincs is benne, nyugodtan ehetsz teljes kiőrlésű kenyeret vagy cukrozatlan müzlit/zabpelyhet joghurttal/sovány tejjel és magvakkal.
2012. júl. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ertem en :) De mi a baj a krumplival? Csak mert kaloria nem sok van benne, en meg nagyon szeretem, jobban mint a rizst.
2012. júl. 6. 18:08
 9/18 A kérdező kommentje:
1500 kaloriaval fogytam le 1,5 ev alatt 60 kg ot :) 140 kg voltam. Most ezt 1300 kaloriara csökkentettem, mert fel eve stagnalok, nem fogytam semmit, de nem is hiztam. Mint mondtam, most a futas kiesett a terdem miatt, de ha rendbejön, nem 5 ször hetente, de 2 szer legalabb szeretnek futni, mert erzem hogy szüksegem van ra. A kalorian muszaj volt csökkentenem, mert a fel ev sulytartas nem volt gond, de nem 80 kg szeretnek lenni. 28 eves nö vagyok, es 168 cm. Ja, es utalom a müzlit, meg a zabpejhet :))) Es csak ma nem ettem tk zsemlet, amugy azert az rendszeresen van az etrendemben.
2012. júl. 6. 18:23
 10/18 A kérdező kommentje:

Nincs rost? A gyümölcs, tele van rostokkal... az ebedem curys rizs, zöldsegekkel, ugyszinten tele van rostokkal!

???

2012. júl. 6. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!