Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez megfelelö etkezesegy...

Ez megfelelö etkezesegy napra? Fogyni szeretnek.

Figyelt kérdés

Reggeli: - 1 db kissebb banan ( kb.: 100 Kcal )

- 2 db kicsi öszibarack ( kb.: 80 kcal )


Ebed: - 1 tanyer erdei gomba leves ( 260 Kcal )

- curys rizs zöldsegekkel, keves csirkemell kockaval ( 505 Kcal )

- 3 db almapaprika, meg uborka ( 50 Kcal )


Vacsora: - 1 db fött burgonya ( 15dkg, 150 Kcal )

- 1 szelet parolt lazac file ( 150 Kcal )

- Keves vaj



2012. júl. 6. 17:48
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Abban pedig ketelkedem, hogy rosszabat teszek a szervezetemnek a gyümölcs fogyasztassal, mintha tele nyomnam magam vitamin tablettakkal. Azok mitöl lennenek egeszsegesebbek, mint egy szep, erett, finom gyümölcs. Ebben nem ertek nagyon egyet.
2012. júl. 6. 18:31
 12/18 anonim ***** válasza:

persze, hogy jobb természetes forrásból a vitamin, csak nem éhgyomorra, reggel! fontos az is az étkezésben, hogy mikor milyen tápanyagot eszel!

honnan tudjam ebből az írásból, hogy amúgy eszel tk kenyeret is? :) csak segíteni akartam, nem kritizálni...

de ha most ezt jobban megnézem, ebédre nyugodtan ehetsz több csirkét (mondjuk nem tudom mi az a csirkemell kocka, remélem nem csak a vízbe dobtál bele egy ilyen mű leveskockát... mert akkor az ebédedben is kb nulla fehérje volt) és estére sem ajánlott már a burgonya meg a vaj, csak főleg fehérje! persze nem lehet minden nap megoldani...

amúgy ehetsz burgonyát, csak a rizs jobb választás, mert tisztább szénhidrátforrás.

2012. júl. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A vitamin tablettákba nincs gyümölcscukor. Meg hát a sok permetezéstől a gyümölcsökben sincs már annyi vitamin mint mondjuk 50-60éve.
2012. júl. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

csirkemell kocka = kockara vagott csirkemell :)))))


Na ezzel, akkorsem fogok egyet erteni soha. Nagyon nem ertem hogy miert kell ennyire belekötni a gyümölcsökben levö cukorba... olyat meg sosem halottam, hogy valaki gyümölcsöktöl hizott meg 140 kg ra... nemar hogy ennyire fanatikusok legyetek. Nem azt irtam, hogy megettem egy kilo banant, csak egy db ot, meg ket öszi barackot, amiben 200 kaloria sincs összesen :))))

Az meg vegkepp veri nalam a biztositekot, hogy kemiailag elöallitott szar vegyszereket többre ertekelik egyesek vitamin fogyasztas szempontjabol mint a gyümölcsöket. Jajj... na itt se kell nagyon tanacsot kerni szerintem. 60 kg nem keves, annyit adtam le, es semmilyen hianybetegsegem nincs, jelzem orvosi felügyelet mellett csinaltam, ebbe nem lehet belekötni. De az biztos, hogy itt mindenki nagyon okos, csak nehogy többet artson az okoskodasotok mint hasznaljon sok tudatlany tinilanykanak, aki issza a szavaitokat!

2012. júl. 7. 12:19
 15/18 anonim válasza:
szerintem tartsd ezt az ételmennyiséget csak oszt a napod 5 étkezésre ez fontos az anyagcsere miatt :)
2012. júl. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Most őszintén kinek kéne hinni? A személyi edzőknek akik sok pénzt kérnek de cserébe adnak is valamit vagy az orvosoknak akik le se szarják az embereket.
2012. júl. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Nemetorszagban elek, es az orvosomnak hiszek nyilvanvaloan...Itt ugyanis egy fillert sem kell fizetnem zsebböl neki, nemhogy nem varja el, de meg is büntetnek ha elfogadna, ert ahoz amit csinal, es kvara nem szarja le az embereket, ebben 100% ig biztos vagyok. A szemelyi edzöd meg csinalja is jol amit csinal ha mar megfizeted :))) De a kettö közt igen nagy a külömbseg szerintem!!

A velemenyem nem valtozott, ennek ellenere köszönöm szepen a valaszokat mindenkinek !

2012. júl. 7. 16:19
 18/18 A kérdező kommentje:
Ja, azt azert hozzatennem, hogy gondolom a szemelyi edzödnek nincs orvosi diplomaja. Gondolom... nem allitom, hogy nem ert ahoz amit csinal, de ha ö tanacsolta, hogy gyümölcsök helyett mesterseges kemiai szarokkal potold a vitamint, akkor szerintem sürgösen csereld le :)
2012. júl. 7. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!