Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Biztatnátok egy kicsit, hogy...

Biztatnátok egy kicsit, hogy el tudjam kezdeni végre a fogyókúrát?

Figyelt kérdés

93 kiló, L, 21.


Most nyáron terveztem,hogy elkezdek leadni a súlyomból, de egyszerűen nem tudom magam rászánni a mozgásra, sokkal könnyebb itt bent tespedni és zabálni. Viszont nagyon rossz,hogy még strandra sem tudok elmenni:( Nagyon szeretnék lefogyni, de nincs akaraterőm, csak ülök itt és sajnálom magam+bánatomban eszem. Mivel tudnám meggyőzni magam,hogy végre belevágjak?


2012. jún. 28. 14:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Nézegess csinos strandolókat neten, vagy netes áruházak fürdőruha kínálatát, akkor rájössz majd hogy szeretnél te is úgy kinézni és egyből abbahagyod a tespedést. Ha magadtól nem mész ki tornázni, futni, vagy nem kezdesz el zabálás helyett egészségesen enni, attól sem fogsz hogy "hajrá, gyerünk, menni fog, én tudom, gyerüüünk"
2012. jún. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Majd ha jelentkeznek az első egészségügyi tünetek a túlsúlyból adódóan (izületi fájdalmak, sok üléstől mélyvénás trombózis, szívpanaszok, emésztőrendszeri betegségek - puffadás, nehéz székelés, gyomor-diszkomfort érzés), akkor úgyis rászánod magad (ha másból nem merítesz elég motiváló erőt). Magadért kell csinálnod, ha te magadnak nem érsz meg ennyit, akkor teljesen mindegy, ki mit mondd...
2012. jún. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

smartguy86 jól mondja!

Ezt mindenkinek magának kell eldönteni! Akaraterőt nem tudunk adni! Azt magadban kell megtalálnod!!!!!

Én szurkolok neked! A testmozgás nagyon jó dolog, én nem tudnék nélküle élni! Hidd el ha rendszeresen fogod csinálni és majd 1 év múlva mikor már szépen fogysz le és megszokod a mozgást nem is fogod érteni, hogy hogyan tudtál eddig testmozgás nélkül élni :)

HAJRÁ!!!!!!

2012. jún. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
fogyj le mert meghalsz!!!
2012. jún. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Ezt ne másoktól várd,és ne idegenektől. Gondolj bele abba,hogy amint belevágsz,és szívvel-lélekkel csinálod,változni fog az egész életed. Erősebb leszel lelkileg, fizikailag meg fittebb, és amikor a tükörbe nézel, büszke lehetsz majd magadra.

Nem szabad tespedni,meg siránkozni,hogy nem tudsz strandra menni. Miért ne tudnál? És még véletlenül se csontsovány modelleket nézegess... hanem saját magad képzeld el fitten,sportosan,egészségesen... arról nem is beszélve,hogy egy ilyen dolog mennyit dob majd az önbizalmadon,azt tudod majd mondani az első 5 kiló után,hogy "nah, ezt is letettem az asztalra", 10 kiló után "és ezt is", 15 kiló után meg nem győzöd majd kapni a bókokat,hogy mennyire csinos vagy.

Tényleg csak azt tudom mondani,hogy ez Benned dől el. írhatunk mi most mindenféle szépet meg jót,jönnek majd a megszállott p.csák,hogy ne merj még ránézni sem a kenyérre meg a lisztre, kiosztanak majd,hogy milyen gyenge jellem vagy...LE KELL ŐKET SZ... na tudod mire gondolok. :D Senkivel nem kell foglalkozni,csak MAGADDAL. Tűzd ki a célt,és nyomás! Én nagyon sok sikert kívánok Neked,remélem összekapod magad és sikerül! :)

2012. jún. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

utolsó: sajnos már jelentkeztek bizonyos problémák, pl. reflux(bár az nem ettől van, de ez súlyosbítja), nőgyógyászati gondok, de hiába...

Teljesen elhagytam magam, nincs kedvem soha semmihez, nemhogy mozgáshoz:( De tudom,hogy az lenne a helyes.

2012. jún. 28. 15:11
 7/26 anonim ***** válasza:

Talán mert nincs kivel? Kellene egy "társ", nem feltétlen kapcsolatra gondolok, csak simán egy barátra.

Ha itt laknál tuti segítenék :)

2012. jún. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
hat akkor lustalkodj, híízzz még jobban el, sajnaltassad magad is, benn a gep elott zabalva biztos nem talalsz magadnak megfelelo jo pasit sem, nem fogsz tudni csinosan oltozkodni, megnéznek majd az emberek de nem azert mer csii vagy hanem h csodalkozzanak h mien elhizott es lerobbant vagy és még igy sem foglalkozol magaddal..és járhatod majd a dokikat egyik betegsegbol a masikba esel majd..hajrááá
2012. jún. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
fél éve 103kg voltam, ma 84kg vagyok, és csak annyit csinaltam h elhagytam a cukros lisztes ételeket, sok feherjet eszek zoldsegekkel, vizet iszom, teakat..mozgas nalam a setalasban merult ki, mert a izuleteim nem birtak, es most annyira joo, konnyebbnek erzem magam, a korulottem lévok egyfolytaban dicsernek, a pasim dicsekszik velem h mien jol nezek ki, milyen csinos vagyok..lecseréltem teljes ruhatáramat, és kb 65kg-ig meg sem allok..nem beszelve, h nincsenek egeszsegugyi gondjaim..
2012. jún. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Igazából már nagyon sokszor belevágtam a fogyásba, a maximum eddig 1 hónap volt, amíg kibírtam,hogy ne egyek hizlaló dolgokat, utána feladtam, mert szenvedtem lelkileg a nem evéstől. A mozgás viszont sosem ment, volt,hogy elmentem egy nagyot sétálni, vagy biciklizni , esetleg futni, de annyira kifáradtam az első alkalomtól,hogy tudtam,hogy ezt én még egyszer végig nem tudom csinálni.


Köszönöm szépen a biztató válaszokat!

2012. jún. 28. 15:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!