Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lemegy rólam addig az a...

Lemegy rólam addig az a felesleg?! Tudom h ez nem egészséges. De ez van.

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. 167 centi és 55 kilóval rendelkezem. Napi 1 kis szendvicset és 1 joghurtot eszem. Emelett napi legalább 1 órát edzem rendszeresen, és ha idöm engedi félóra-órát futok, vagy 20-30 vagy mégtöbb kilómégert tekerek.. szerintetek szeptemberig lemegy 6-10 kiló?!


/egyszer már tavaly megcsináltam ezt.. akkor 60 kilóból fogytam le 40re.. 2 hónap alatt.. de most egyszerüen nem megy a fogyás.. :S /


2009. júl. 10. 19:06
1 2
 11/11 anonim válasza:
bocs hogy megszólalok de ilyen alakal mint amilyen te vagy ahogy irtad szinte egy isten nő lehetc de ilyesmivel csak elkurod az egészet innkább csak maradj ilyen mert tuti hogy tapadnak rád a pasik és fel a fejel :)
2009. júl. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!