Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék? 156 cm...

Fogyni szeretnék? 156 cm vagyok és 70 kg, lány vagyok,20 éves. Eddig nem érdekelt a fogyás, de a sors úgy akarta, hogy most muszáj megszabadulni 35 kilótól. Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés
Nem szeretek éhezni, mai a diétát illeti. A szüleim viszont gyerekként nem adtak zöldséget, így azokat nem szeretem.
2012. júl. 7. 10:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

70-35=35 te észnél vagy?

[link] Táplálék kiegészítők kihagyhatók de a zöldségek fontosak. Mellette futás heti 3-4* 40-50perc, vagy esetleg bicikli.

2012. júl. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35kilótól???????? az nagyon sok lenne!! 15 max 20! egyél kicsit kevesebbet többször, +egy kis mozgás (lift helyett lépcső, 1-2 buszmegállót lesétálhatsz)
2012. júl. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
muszáj 35-nek lennie, ugyanis lótulajdonos vagyok, és csikót kéne hamarosan belovagolni és még az 50 kiló is sok lenne a lónak, ezért kéne 45-re menni, majd ha a csikó megerősödik, akkor lehet több is, de első felülésnél jobb neki a könnyű súly
2012. júl. 7. 11:01
 4/13 anonim ***** válasza:
35 kilótól? Az necces lesz, de úgy 45 kg körül már be fogod látni, hogy elég az. Étkezned egészségesen kell, főleg fehérje alapú energiákra kell támaszkodnod, és sokat kell edzened. Ha lefogytál akkor el kell kezdeni alakot formálni, ha nem akarod, hogy lógjon a bőröd meg ilyenek. 1,5 év+negyed év alakformálással szerintem el tudod érni, ha elhivatott vagy.
2012. júl. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Na de az csak 25 kiló te buta némber:D... 70ből kivonsz 35öt az 35... Különben miért nem kérsz meg egy vékony tinilányt, hogy segítsen. Szerintem nincs aki ne vállalná ingyen.
2012. júl. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
lehet, de egy lótulajdonos se örülne neki, ha más ülne elsőként a lovára...lehet önzőség, de nem adom meg másnak az örömöt, hogy arra a lóra felüljön, amivel 3 éve szenvedek naponta...lehet, hogy most 25 kilót kéne leadni, de addig még feljön rám tuti, hogy 5 kiló plusz...
2012. júl. 7. 11:11
 7/13 A kérdező kommentje:
mellesleg egy ló belovaglása nem olyan egyszerű... egy fiatal csikóra vékony tinilányt nem ültetnék fel..
2012. júl. 7. 11:12
 8/13 anonim ***** válasza:

25 meg 5 az még mindig csak 30...

ráadásul ha még ma elkezded akkor nem kell felszedned öt kilót

2012. júl. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

A BMI-d 15 alatt lenne 35 kilóval, és bár a BMI sokak szerint nem ér semmit, ez azért ijesztő!!!

Ha unod az életed, hajrá.

2012. júl. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Teljesen szükségtelen lefogynod 45 kilóra. Ha egy tízest leadsz, bőven elég. Egy dolog, hogy egy három éves csikónak jobban esik a 45 kg, mint a 60, de azért nem kell kiszúrnod magaddal. Kezdd el futószárazni lazán kikötve, hogy erősödjön a háta, meg izmosodjon egy kicsit, és mindjárt semmi problémája nem lesz a hatvan kilóval. Kivéve persze ha póniról van szó, de meglepne, ha 70 kilósan épp egy pónit néztél volna ki magadnak.
2012. júl. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!