Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 12 éves lány vagyok és 76 kg...

Norcsika 1 kérdése:

12 éves lány vagyok és 76 kg hogyan foghatnék le? Kb 55 kg-ra. De asztmás is vagyok úgyhogy könnyen kifuladok .156 cm magas vagyok és lány .

Figyelt kérdés

2012. jún. 21. 13:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hagyd el az étrendedből a csipszeket, a cukros üdítőket, a csokikat, sütiket. Egyél nagyon sok gyümit, fehér kenyér helyett válassz félbarnát, barnát. Menj el sétálni, úgy napi 1-1,5 órát. Kérd az orvosod segítségét! :)
2012. jún. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszike !
2012. jún. 21. 13:28
 3/17 anonim válasza:
100%
Én is 12 éves lány vagyok 156 cm 44 kg.Szerintem is azt kell csinálnod amit az első mondott.
2012. jún. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

NE egyél nagyon sok gyümit, csak keveset, mert tele van cukorral.

NE barna, félbarna kenyeret, többnyire az csak színezett. Teljes kiőrlésű kenyeret egyél.

Egyszerű szénhidrátokat (cukros, fehérlisztes dolgok) ne nagyon.

Zsíros kajákat kerüld, és ne egyél a főétkezésekhez kenyeret.

Napi 5x egyél, de ne szétdurranásig, csak hogy ne legyél éhes.

Sok folyadék (víz, tea édesìtővel-> Stevia).

Úszni, biciklizni tudsz, futni ne akarj semmiképp asztmásan (én is az voltam... én 13 évesen voltam ilyen súlyú, nem sokkal magasabban, 162 centihez, úgyhogy átérzem a problémádat...)

2012. aug. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 kalmj ***** válasza:

A gyümölcs helyett zöldség, a kenyér helyett zsömle, kifli abonett. Ezek jól ellenőrizhető adagok.

Kalóriatáblázat figyelése. Neked 1346kcal a célravezető egésznapos fogyasztás. Ez 164g szénfidrát, 62g fehérje és 36g zsír összesen.

Én a szénhidrátot tudom fejből hogy ez

reggeli 2 zsömle

tízórai 2 abonett

ebéd 50g száraz tészta, vagy rízs, vagy 200g krumpli

uzsonna 2 abonett

vacsora 1 zsömle.

2012. aug. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 kalmj ***** válasza:

Az asztma és az olimpia

[link]

2012. aug. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
AZ edesitoszer nem jo, mert tobbnyire idegmereg van benne. En mezet hasznalok, persze csak keveset, es azt is beleszamolom a napi elfogyaszthato kaloriaba, es igy mellesleg nem kivanom az edesseget. Torekedj arra, hogy ne mu kajakat egyel, mert sok mereganyag lerakodik beloluk a szervezetben, es nehez oket kitisztitani. Amugy a tobbit mar leirtak elottem.
2012. aug. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

ma 10:33

Stevia teljesen természezetes alapú, direkt azért írtam azt. 12 éves még gyerek, alap, hogy ne egyen szintetikus dolgokat, ha mód van rá...

2012. aug. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Meglehet, akkor jo. Bar a mezben sok a vitamin, es egeszseges, de akkor majd a kerdezo kivalasztja mi neki a szimpatikus. :-) Sok sikert! Ne add fel.
2012. aug. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A Stevia tényleg jó és egészséges édesítő, nekünk van élő növényünk. Pár havonta lehet "szüretelni" a leveleit és azt használjuk édesítésre, zölden és szárítva is. Leszedsz egy levelet megkóstolod és olyan édes hogy el sem hiszed. :) Nagyon jó, és ráadásul gyógynövény úgyhogy más jó hatásai is vannak.
2012. aug. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!