Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek igy lehet fogyni?...

Szerintetek igy lehet fogyni? 10kg-ot szeretnék őszig 163/58. lány vagyok 21éves.

Figyelt kérdés

heti 4x60perc kori,bicaj,intenzív séta(néha inkább 20perc futás)

Reggeli:3főtt tojás,puffasztott rizs

kávé,2pohár 100%os narancslé

10órai vmilyen gyümölcs(ált.ban narancs,eper,kivi)

ebéd:burgonya tepsiben,paradicsommal,sajttal padlizsánnal.

uzsonna natúr joghurt gyümölccsel

vacsora:csirkemell-saláta mártás nélkül,zöldségleves leve

értelmes diétát akakrtam nem olyat h nem eszek,aztán zabálok,mert igy nagyon rosszul érzem magam



2012. jún. 11. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyár végéig ez az étrend így nagyon egyhangú lenne. Persze biztosan fogynál tőle, csak utána visstahíznád.
2012. jún. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. jún. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minek neked fogynod?már ne is haragudj!-10kgval csoffadt leszel nem pedig vonzó.Inkább sportolj az formál,de fogynod nem kell.
2012. jún. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ez csak amolyan mintaétrend akar lenni:))csak kb.ilyesmikből áll az étrendem.utcsó válaszadó köszönöm,de sajnos van rajtam felesleg,ami meg is látszik..azt írtam h sportolok is:)
2012. jún. 11. 16:51
 5/6 A kérdező kommentje:
és köszi a linkeket:)
2012. jún. 11. 16:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kéne fogynod, igy is jo, inkább sport meg az egészséges talplálkozás!
2012. júl. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!