Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » SOS! Egyszerűen nem tudok...

SOS! Egyszerűen nem tudok vizet inni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon szégyellem, hogy ilyen hülye vagyok, de egyszerűen nem megy le a víz. Nem szeretem. Engedek egy pohárral, iszom. Mondom elég már sokat ittam és utána veszem észre, hogy 1-2 kortynyit ittam. Mit csináljak? Fogyni szeretnék .
2012. jún. 9. 22:52
1 2
 1/12 anonim válasza:
41%

Most fogyni szeretnél, vagy vizet inni?

Ha minden nap iszol egy pár kortyot, előbb utóbb meg fogod szokni. Egyébként lehet hogy a csapvíz nem ízlik, vegyél ásványvizet, azt lehet hogy kedvelni fogod. A fogyáshoz pedig diétát, és mozgást javaslok.

2012. jún. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Tudom. Az is megvan csak nem szeretnék üdítőket inni, mert abban meg sok a cukor.

A szénsavas ásványvíz jó?

2012. jún. 9. 23:02
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát ezzel sajnos én is így vagyok. Egyszerűen utálom a vizet. Ha nem lenne más akkor lehet, hogy inkább kiszáradnék. Nagyon helytelen ez így, de nekem sem megy a víz ivás. Szeretnék én is változtatni, de valahogy nem akaródzik.
2012. jún. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Én már két éve csak vizet iszom. Az elején furcsa volt nekem is , de csak azért mert hozzá vagy te is szokva a sok kólához és az agyon cukrozott löttyökhöz. Ha ennyire nem bírod a sima vizet, akkor a kezdetben vegyél ízesített ásványvizet, pl citromosat. Az a baj, hogy már úgy állsz hozzá, hogy utálod a vizet, nem "ízlik", ezeket felejtsd el. Ezzel nem csak a fogyásodat segíted, hanem konkrétan az egészségednek is jót tesz. Apropó, arra készülj fel, hogy nem fogsz egyből fogyni tőle, mivel a szervezeted igényelni fogja az eddig bevitt, megszokott cukor mennyiséget, és majd arra leszel figyelmes hogy egyre több csokit és édességet eszel. Ezekre figyelj oda, és tartóztasd magad.
2012. jún. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Rendben van. Köszönöm!
2012. jún. 9. 23:35
 6/12 anonim ***** válasza:
3%
Mar ne is haragudj, de szerinted az neked fizikai keptelenseg hogy beleontsd a szadba es lenyeld a vizet?Ha akarod akkor megiszod es nincs mese..
2012. jún. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

olvasd el ezt: [link]

rögtön megjön a kedved a víziváshoz! :D


és igen, jó hogy beláttad, h hülye vagy, mert a cukros vackok iszonyat károsak. nem leszek 2 hét alatt karcsú csak a vízivástól, de kiürül a szervezetedből a sok méreg, amit eddig bevittél.

én csak alkalmanként szoktam gyümölcslevet inni, de naponta legalább 3 liter víz is lecsúszik, mert hozzászoktam és igénylem. a gyerekemet sem fogom rászoktatni a kólára meg egyéb mérgekre.

2012. jún. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Rakj bele citrom vagy narancskarikát adnak neki egy kis ízt és ennyi. Hozzá lehet szokni ha akarod. Amúgy ihatsz meg cukormentes gyümölcs vagy zöldteat is azokban sincs kalõria csak ha cukrozod. nekem ha nagy ritkán iszok kólát már annyira fura az íze mert atszoktam a a light kólara, nekem mar az a jó ízű, de azt is csak akkor iszom ha mondjuk etterembe vagyok tehat kb havi egyszer 2decit:)
2012. jún. 10. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nálunk eleve nem volt otthon soha üdítő, mert így neveltek. Néhanapján ha anyukám kedveskedni akart akkor kaptam Hohes C-t, de ez volt a max :D szóval nekem teljesen természetes a vízivás. De ettől függetlenül nem ittam mindig eleget. Miközben mindig próbáltam többet és többet inni, rájöttem hogy a "langyos" víztől rosszul vagyok, pár kortynál egyszerűen nem esik jól több. Azért tettem idézőjelbe a langyosat mert én azalatt az ilyen pl a szoba hőmérsékletű vizet értem, amikor pl ott áll a szobádban egy üveg ásványvíz. Csak úgy tudom meginni, ha eleve a csapból jó hideget engedek vagy bedobom a hűtőbe. A hideg íz az jó :D


21L

2012. jún. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
É is keveset iszom napi fél liternél többet nem iszom,és ez nem vicc,egyszerűen nem kívánom,próbáltam már szokatni magam hogy többet igyak,de egyszerűen nem bírok többet inni,mert utána rosszul érzem magam.
2012. jún. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!