Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha napi 1500 felülést csinálok...

Hawi kérdése:

Ha napi 1500 felülést csinálok, először 1000, majd 500 darabot akkor az "edzések" végén még kell csinálni valamit? és ha igen miért?

Figyelt kérdés
A valami alatt nyújtást vagy egyéb mozgást értek.

2012. júl. 10. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

kéne nyújtani.

15oo felülés???

2012. júl. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Székely Fia ***** válasza:
nem tudom, mi a célod a napi 1500 felüléssel, de nyújtani tényleg nem ártana
2012. júl. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyújtani kell . De 1500 felülést biztosan nem tudsz megcsinálni .
2012. júl. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Már régen kezdtem és napról napra több megy :D

az igaz, hogy az első 100 és 200 között nagyon elfáradok, de utána már valamiért nem... csak azt nem tudtam hogy kell-e nyújtani vagy nem. ha minden nap 3 szor csinálsz ammennyit tudsz, akkor hidd el 1-2 hónap után megy az a 1500...

2012. júl. 10. 18:11
 5/11 A kérdező kommentje:

elfelejtettem mondani, hogy aki csinálja, az ne azon gondolkozzon, hogy eddig ennyit csinált és végképp ne azon, hogy még mennyi van hátra... az persze jó ha találsz valakit aki számolj mert amúgy kicsit nehéz..

találni kell valamit, amire ha gondolsz erőt ad, vagy legalább lefoglal.

ez az 1500 kb másfél órát vesz igénybe!

ja, és KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!

2012. júl. 10. 18:14
 6/11 anonim ***** válasza:
Így elsőre soknak tűnt az 1500 de utánanéztem és lehetséges mivel a rekord: 1 óra alatt 9628 felülés ( Ashrita Furman ) . Én örülök ha megcsinálok 150-et folyamatosan úgyhogy bocsi hogy nem hittem el de furcsa hogy ennyit megcsinál valaki . A nyújtást pedig mindképpen csináljad .
2012. júl. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

semmi baj, ha amikor kezdem nekem valaki azt mondja hogy 2 hhónap múlva 1500 felülést tudsz majd csinálni, akkor a szemébe röhögök :DDD

én is 150 darabbal kezdem! ha van valami ami ösztökél arra hogy csináld akkor nem lesz baj!

2012. júl. 10. 18:51
 8/11 anonim ***** válasza:
De nehogy azt hidd, hogy a felülésezéstől fogyni fogsz. Attól csak a hasizom erősödik, a zsír nem megy le.
2012. júl. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hét ez nem pont így igaz,

ha másfé órán át folyamatosan ,megcsinál 1500 felülést az már aerob mozgásnak is minősül és a zsír is égni fog.

2012. júl. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez mind szep es jo, hogyha 'ginisz' rekordot akarsz dontogetni, de azert en nehany dolgot hozza tennek:

- bemelegites, nyujtas, cool down a sport vegen

- az izmaid nem tudnak szamolni, minek csinalsz ilyen sokat? (Ha rekord miatt akkor hajra, de ha kockakat akarsz, akkor teljesen felesleges idopocseklas, okosabb tornaval hamarabb elered a celt)

- figyelj, hogy az izmokat mindket oldalon erositsd. Ha kokemeny hasizmod lesz de a hatad es a derekad nulla, akkor idosebb korodban meg fogsz gornyedni. Fontos, hgy ha 'elol' izmositasz, akkor 'hatul' is edz!

2012. júl. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!