Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Körülbelül 1 hét alatt leszere...

Körülbelül 1 hét alatt leszeretnék adni minimum 5kilót! Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Hello! Megyünk nyaralni, és hát van egy kis felesleg rajtam, le szeretnék adni belőle minimum 5 kilót, és van elvileg 8 napom.. Hogy csináljam? A pénzköltést el akarom kerülni, szóval ne írjatok nekem étrendeket. Olyan lehet, h nem eszek? Szerintem kibírnám, és akkor max reggeliznék, vagy mit csináljak?
2012. júl. 11. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Kibirnád,igen,és a nyaralás alatt visszahíznád a dupláját.

Nem egy héttel a nyaralás elött kéne hogy eszedbe jusson h felesleg van rajtad.

Én március óta szép kényelmesen adtam le 7 kilót.és ez tuti nem fog visszajönni.

2012. júl. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ajánlom neked Rubint Rékát nekem csodákat művelt mindenemmel, de 8 nap édes kevés arra, hogy bármit tartósan elérj bármivel is.
2012. júl. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Naponta fuss minimum 2x egyél gyümölcsöt! de azért ne csináld azt hogy nem eszel semmit, mert az sem jó ám!! Futás mellett tornázz, és ezeket mindennap!! nem biztos hogy sikerül 1 hét alatt de azért próbáld meg! remélem segítettem;-)
2012. júl. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kismamaként az elején szinte semmit nem bírtam megenni, mindentől hányingerem volt, mégis csak 4 kilót fogytam 2 hónap alatt.


Ha egy falatot nem ennél 8 napig se biztos, hogy lemenne az az 5 kg, ráadásul gondolom, zsírt szeretnél leadni, nem izmot, vizet stb.


Ez van, fogadd el, ennyi idő alatt 1 kg fogyás az egészséges.

Másrészről ne éheztesd magad, mert még a végén könnyen lehetsz bulimiás, vagy anorexiás.

Anno az én bulimiám is egy "ártatlan" fogyókúrával kezdődött, amiből aztán majdnem 10 évig tartó pokol lett...


Felnőttként rájöttem, elég beteges gondolat volt azt hinni, hogy a tóparton minden egyes ember engem figyel, hogy nézek ki.

Mostanra már gond nélkül mászkálok bikiniben, pedig van rajtam felesleg.

Sőt, 5 hónapos várandósan még csak akkora a pocakom, hogy az emberek simán hihetnek kövérnek, de nem érdekel.

2012. júl. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 JustWannaAsk válasza:
68%
vágd le a karodat!
2012. júl. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Te pontosan olyan ostoba vagy, mint a kiírásod. Szerintem csináld azt, hogy ne egyél... soha többet. :)
2012. júl. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!