Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 3napig nem eszek semmit...

Ha 3napig nem eszek semmit csak vizet iszok mennyit fogok tőle fogyni? Kb hány kilót? Jó most az olyan válaszokra nem vagyok kiváncsi h mekkora hülye vagyok stb. csak ha van valakinek tapasztalata és megszeretné velem osztani akkor azt kérem írja le.

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is :)
2009. júl. 11. 23:59
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
74%
Mi a frász van?! Már így is felveszed a versenyt a vonatfüttyel! Hova a fenébe akarsz fogyni? Indulsz a gilisztashowban? De tudod, mit? Fogyjál! Legalább a normális csajoknak maradnak meg a pasik. Te meg csak koplalj.
2009. júl. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
dehogyis. nem tudom magam így elfogadni ahogy most vagyok...semmi önbizalmam hiába mondják a dolgokat... a volt barátom is amikor még együtt voltunk dícsértm de én a dicséretet mindig elutasitottam/elutaistom, mert nem tudom elhinni h igaz lenne... ha nem lesz rajtam felesleg illetve ha elérem a kitűzött célt akkor talán lesz már kis önbizalmam, de már kezd nagyon idegesíteni és fájni h semmi önbizalmam :s ...
2009. júl. 12. 00:50
 13/32 anonim ***** válasza:
67%

Nekem egyszer sport miatt kellett fogynom 5 nap alatt 5 kg-ot. Nem ettem semmit, de úgy képzeld el, hogy alig tudtam felállni a mérlegre, annyira nem volt erőm. Amúgy megkérdezhetem, hogy mi lesz szerdán?

Sok sikert és kitartás!!! Igyál sokat, ha már enni nem ehetsz! :) Ja, és legyen mindig vki a lakásban, ha véletlenül elájulnál...tudod, sose lehet tudni.

2009. júl. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Találkozom egy fiúval :) illetve nem is miatta van ez h most muszáj h fogyjak csak bennem ez így most beállt... nem rég szakítottunk a barátommal és nem is amiatt akarok koplalni h visszaszerezzem mert amiatt nem fogynék....és akivel fogok találkozni csak egy barát, csak úgy érzem h ha fogok fogyni nagyon felszabadult lennék meg virulós fejjel mennék oda és jó kedvem lenne és jó érzés lenne h ha rám néznének és azt látnák h nem vagyok egy telt lány... tudom nehéz ezt így megérteni, sőt nagyon én se értem magamat, de hát valamiért ez így bennem van és úgy érzem h muszáj lesz most emiatt koplalnom... :S :) és sikerült is 5kilót fogynod? és inni csak vizet ittál vagy cukormentes innivalót v teát cukor nélkül? és mellette sportoltál v nem? köszönöm :)
2009. júl. 12. 01:16
 15/32 anonim ***** válasza:
80%

Sejettem, hogy fiú van a dologban. :) Igazából megértelek, mi nők, már csak ilyenek vagyunk. :)

Én akkor nem ettem semmit, de tényleg semmit. Az első két nap még ok volt, nagyon kívántam a kaját, de nem ettem. Utána már kezdtem szédülni, főleg az utolsó nap, nem volt erőm járni sem. Így utólag visszagondolva lehet, hogy jobban jártam volna, ha eszek nap 300kcal (pl. uborka és csirkemell) és akkor lehet lett volna erőm elmenni szaunába. Azért nem mentem, mert féltem, hogy elájulok az úton vagy a szaunában leszek rosszul. Ott meleg is van, nem bírtam volna. Egész nap otthon voltam, emlékszem, hogy a 3. vagy a 4. nap majdnem összeestem a zuhany alatt. Az nagyon rossz volt, megíjedtem. De az a lényeg, hogy sikerült... :)

2009. júl. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
és utána nem zabáltál ? hanem szépen lassan elkezdtél enni v h csináltad h ne menjen vissza az az 5kiló de mégis fogyj v már nem akartál akkor fogyni? ha szabad kérdeznem akkor hány kiló és hány cm voltál? :$ bocsi erre nem muszáj válaszolnod ha nem szeretnél :)
2009. júl. 12. 01:28
 17/32 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem eszel és úgy fogysz, akkor utána egyből visszahízod a kilókat. Most nem akarlak kioktatni, de szerintem nem fogyózással kéne önbizalmat keresni, mert akkor neadjIsten nem sikerül leadni azt a pár kilót, rosszul fogod magad érezni, meg minden.
2009. júl. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
97%
Én sport miatt fogytam, akkor még taekwondo-ztam. Bele kellett férnem egy bizonyos kategóriába. Most 165 cm vagyok és 49-50kg. Akkor 49kg kellett lennem, azt volt a legkisebb kategória, nem akartam, hogy összetegyenek egy 60kg-ossal. :) Utána visszahíztam rögtön, majdnem 6kg!!! De mondjuk akkor izmosabb is voltam és jól éresztem úgy magam.
2009. júl. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim válasza:
64%

Nővérem 1 hétig nem evett semmit, csak egyik nap egy fél almát, rengeteget ivott, a végére semmi ereje nem maradt, de 8 kilót adott le. Következő héten visszajött neki 6 kiló.

Hiába leszel könnyebb, kevesebb erőd lesz, nem fgosz ragyogni szerdán, a pasival meg nem fog összejönni.

Amugymeg szánalmas vagy kicsi szivem:) Plusz ha így állsz a dolgokhoz anorexiás leszel.

2009. júl. 12. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim válasza:
100%

Én pasi vagyok és bízvást állíthatom, hogy a többségünk nem a sovány, hanem a gömbölyded formákat szereti. Aki sovány annak se melle, se feneke, a lábai túl vékonyak - és az nem izgató ám!

Szerintem felejtsd el az önsanyargató koplalást, helyette egyél könnyű kajákat, zöldség-gyümölcsöt és - próbáld meg azt a kis fölösleget edzéssel izommá alakítani!

Egy kis izomzat még jobb alkatot kölcsönöz és ez ruhában is jól látható. Szerintem a legszexisebb nők egy kicsit edzettek és kerekdedek alul-felül.

2009. júl. 12. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!