Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 3napig nem eszek semmit...

Ha 3napig nem eszek semmit csak vizet iszok mennyit fogok tőle fogyni? Kb hány kilót? Jó most az olyan válaszokra nem vagyok kiváncsi h mekkora hülye vagyok stb. csak ha van valakinek tapasztalata és megszeretné velem osztani akkor azt kérem írja le.

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is :)
2009. júl. 11. 23:59
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
57%

Ostoba, anorexiás k*rva.

Keress inkább pszichológiai segítséget, mert bőven egy optimális súly alatt vagy a magasságodhoz képest.

2009. júl. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
81%

Ne bomolj, így is sovány vagy.

Ha lefogysz 48kg-ra zörögni fognak a csontjaid. Kizárt, hogy azzal tudj hódítani.

Inkább lustizz, meg élvezd az életet 3napig, akkor sugározni fogsz szerdán és elbűvölöd a srácot.

Sok sikert. :)

2009. júl. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim válasza:
75%
Hát te nem vagy százas az tuti. Először amikor olvastam, hogy így szeretnél fogyni még oké volt, de amikor olvastam, hogy 51kg vagy :| Na mondom mi van veled...Elsem tudlak képzelni főleg ha sikerül lefogynod...Elől deszka hátul léc lehetsz már bocsi :D Majd szerdán elájulsz a gyerek ölébe xD szép leszel majd ott menni se fogsz tudni..Mellesleg visszahízol vagy 5kg-ot...Tudod mit? Megis érdemled ;) Azért sok sikert...
2009. júl. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
72%

Mik vannak :)

Hát sok sikert, de azt hiszem, pont ezt hívják yoyo effektusnak, tehát a leadott kilók szép lassan visszajönnek majd rád - de te tudod, h ér e ennyit a dolog!?

2009. júl. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
63%

Ne bántsátok szegényt, elég baj az neki, hogy rosszul érzi magát a bőrében, azzal meg, hogy mindenki lehordja azzal nem segítetek neki, hanem éppenséggel még inkább csinálni fogja, "csak azért is" dacból. :(

Nem tudom, hány éves lehetsz, de én inkább azt tanácsolom neked, hogy ne fogózz semmiképpen se, mert akármilyen módszerrel is számoljuk te szerintem a sovány kategóriába tartozol. Inkább táplálkozz egészségesen, mindenből egyél mértékkel, és tornázz, mert az nemcsak izmosít meg formál, hanem hatalmas önbizalmat ad. :)

Én 175 cm vagyok 65 kg, múlt évben kb. 5 kg-ot fogytam, de nem koplalással, hanem tudatos táplálkozással, meg mozgással. Azért írtam le az adataimat, hogy gondolkozz el rajta. Fogytam igaz, de volt miből, és én így sokkal jobban érzem magam, mintha pl. 60 kilósan csontsoványan összeesnék tornaórán.

A magunkba vettet hit, és az önbizalom viszont fogyókúrával nem elérhető! Sporttal már annál inkább! Remélem tudtam segíteni, vagy legalább egyszer elgondolkodsz azon amit mondani akartam. :)

2009. júl. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
64%
07.27.Kapjál már az agyadhoz,hogy beszélsz?Minek irsz ide ha nem tudsz normális válasz leirni.Primitiv:(
2009. júl. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
70%
Nem kell bántani télleg nagyon rossz lehet :S Egyébként szerintem ne koplalj hanem inkább mozogj 1 kicsit : ) Menj el a barátnőiddel bringázni , görkorizni, úszni!! És egyél sok gyümit : ) A mozgástól sokkal jobb lesz a közérzeted a gyümiktől pedig szép lesz a hajad , bőröd : ) És még fogyhatsz is!
2009. júl. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
59%

Fordulj orvoshoz! Nem bántásból mondom, de ez az anorexia kezdete, tehát mindenképpen kellene..

Jóhogy nincs önbizalmad ha ilyen sovány vagy, 51 kilóval melled meg segged se nagyon lehet..

2009. júl. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
66%
Igen, kb. 2-3 kg lejön így rólad. Csak az a helyzet, hogy amint abbahagyod a koplalást, akkor feljön kb. 4 kg. Én meggondolnám. Ha csak vékonyabb akarsz lenni, akkor a folpackos tekercselés jobb lehet. Nem csinálod ki vele a szervezeted és még vékonyabb is leszel 1-2 cm-rel.
2009. júl. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
Szia! Eltelt 9 hónap. Mi van veled? Hogy érzed magad? Szerintem mást is érdekel a storyd!
2010. ápr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!