Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy 1 hét...

Lehetséges az, hogy 1 hét alatt ilyen sokat fogytam centikben?

Figyelt kérdés

Egy héttel (pontosabban 8 nappal ezelőtt) lemértem különböző testrészeim kerületét. Most is ugyanoda tettem a szalagot, mert pl. amikor a combomat mértem, úgy csináltam, hogy a tövétől 5-cm-re tekerem körbe. Szóval ilyen szempontból tuti, hogy pontos.


Azóta bicikliztem sokat, meg sok vizet iszok, próbálok egészségesebben étkezni, este nem enni. Vagyis ez nem is 8 napja volt, mert már 2 hónapja csinálom ezt az egészet.

Csak fura, hogy 8 nap alatt így megváltoztak az értékek:


Derék: 84 --> 83

Comb: 57 --> 55

Csípő: 95,5 --> 93

Kar: 29-29

Mell alatt: 87 -->86


Lehetséges ez?

Egyébként adataim: 15/L, 169 cm, 67,5 kg.

Véleményetek szerint mennyit kellene fogynom, főként honnan és milyen mozgást ajánlotok? Köszönöm előre is!


2012. júl. 12. 00:29
 1/7 anonim ***** válasza:

55-58 kilóra.

a testzsír meg általánosan csökken,szóval mindenhonnan menni fog le.

ami sok így első ránézésre az a derék.

és havonta egyszer elég mérni.

mindig elsején csináld és írd füzetbe.

2012. júl. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Oké, köszi.

Derékról hogy lehetne hatékonyan fogyni? Gondolom normális étkezés, kevés szénhidrát, sok gyümölcs... bicikli esetleg? Futás?

2012. júl. 12. 00:42
 3/7 anonim ***** válasza:

nem egészen.

sok fehérje,kb ugyanannyi mennyiségű szénhidrát,és minimális gyümölcs.

gyümölcsöt ha nagyon szereted,akkor délelőtt mehet,de diéta alatt a multivitamin megy helyette.

edzésnek meg mehet a bicikli,a kocogás és a feszesség megtartásához a fegyencedzés.

ijesztő neve van tudom,de ez egy otthon végezhető torna rendszer,ami szépen karban tartja a test összes izmát.

2012. júl. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hat annyira nem valtozott semi, merd le agad reggel és este, ott lesz inimu 2-3cm-es kulonbség, amit irtal 8nap alatt kevés
2012. júl. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez komoly h 67kg vagy?? én 83kg vagyok és neke a csipom 92cm ebben a pillanatban.
2012. júl. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, komolyan 67,5 kg vagyok és a csípőm és 93 cm most már... hát, nem tudom, hogy van ez. Szerintem ha nem lennék ilyen dagadt, erőteljes homokóra alakom lenne.... Amúgy milyen az a fegyencedzés? Még nem hallottam róla.
2012. júl. 12. 21:17
 7/7 anonim ***** válasza:
2012. júl. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!