Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen salátát szoktatok enni?

Milyen salátát szoktatok enni?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt írják, együnk sok könnyű salátát...:) Ti mit szoktatok enni?Milyen salátát?

2012. júl. 12. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
vannak azok a kész csomagolt saláták, amiben van minden. na én egy olyanból egy kis marékkal rakok tányérba , szeletelek hozzá kis kocka sonkákat, kis kocka sajtokat, pirítok toast kenyeret és kis kockákra vágom, paradicsom kockákra ugyanúgy, majd kefirt öntök rá, kis só összekeverem és kész. :)
2012. júl. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én fejes salátából vagy jégsalátából szoktam készíteni. Teszek bele dinsztelt hagymát, gombát, főtt tojást karikázva, kukoricát, sonka csíkokat. Erre nincs mártás vagy ilyesmi, az olíva olajon dinsztelt hagyma és gomba miatt nem lesz "fojtós", száraz.:)
2012. júl. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fejes salata, es mindenfele zoldseg keverekebol szoktam (paprika, uborka, repa reszelve, olivabogyo, retek, akar hagyma is, mikor mi van a hutoben) es oliva olajba teszek ecetet, citromlevet, sot, fuszereket, es azzal keverem ossze. van hogy darabolt tonhalat, vagy sajtdarabokat teszek bele. Sok salatat eszunk, neha magaban, vagy halhoz, vagy akarmihez :-)) Es te?
2012. júl. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez tök fincsi szerintem: répakockák(vagy karikák), morzsolt kukorica, zöldborsó, natúr joghurtot ráönteni és abba még tehetsz ilyen öntetport(amiből ilyen joghurtos öntetet csinálnak, Knorr pl.) :D
2012. júl. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én a cézár-salátát szeretem a legjobban. :)Egyébként bármiből tudsz salátát csinálni. Mindenféle zöldséget összevágsz, sajtot, sonkát vagy valamilyen húst. És öntettel meglocsolod.
2012. júl. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Segithet ez a cikk: [link]
2012. júl. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!