Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ajj miért van ilyen rossz alakom?

Ajj miért van ilyen rossz alakom?

Figyelt kérdés

elegem van már.Annyira szar az alakom :(

Tök lapos a hasam már a bordám is kilátszik de a combjaim és a csípőm olyan szinten ronda hogy én ilyet még nem láttam.

mit csináljak vele?


[link]


[link]


2012. júl. 14. 13:50
1 2
 1/16 anonim válasza:
próbalj lábra erősíteni :)
2012. júl. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Széles a csípőcsontod. Ezzel sok mindent nem tehetsz, ez olyan mint hogy valaki göndör hajjal születik, vagy mondjuk barna szemmel. Vagy kreol bőrrel, vagy pici orral.

Nekem is ilyen széles, és a hasam lapos, nincsenek párnácskáim, de a csontom nem fog összébb menni. Már megbarátkoztam vele, de tinikoromban nekem is sok gondot okozott. Most nagyon csinosnak érzem magam, igazi nőies alak, sportolok rendszeresen, hogy ne lötyögjön a testem, de a csont az ilyen marad :)

Tizenévesen utáltam, néhány barom srác piszkált is érte (nagyseggűtől kezdve mindent megkaptam amit lehetett) holott már majdnem zörgő csontig fogyóztam......a suli bunkóbb srácainak meg csak az tűnt fel hogy jaj de széles a fenekem....holott tényleg a bordáim is látszottak, mert utáltam a kritikát. Aztán már amint felnőttem, rájöttem hogy nem én voltam nagyseggű, hanem azoknak a nyomorékoknak kellettek a 40 kilós kislányok, hiszen akkor még majdhogynem gyerekek voltunk :)

2012. júl. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Az első kép fejjel lefelé először kicsit furcsának tűnik.


Az alakoddal semmi baj, az agyaddal van inkább, szerintem. Neked valami tanácsadó kéne, aki segít elfogadtatni magadat önmagaddal.

Tegnap volt egy kérdés, ahol 4 hájtömeg képét kellett megcsodálnunk, nos az a lány aki feltette, szerintem fél életét odaadná, ah ilyen "rossz alakja" lehetne.

2012. júl. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
szerintem is az agyaddal van baj, rendszeres sport kéne és meg lennél elégedve magaddal
2012. júl. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell ezt csinálni? Ilyenkor mit vár a kérdező? Sipákol az alakja miatt és feltesz két olyan képet, amin pont az nem látszik, amiről nyavajog? A combod egyáltalán nem is látszik, az első kép fejjel lefelé van, életlenek a képek...stb... Magányos vagy és idegenektől várod, hogy dicsérjenek vagy mi van? És most pedig persze fel leszel háborodva.
2012. júl. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én értem mi a baja. Széles a csípője, de ez genetika, ezen nem lehet változtatni. Attól még csinos, csak nem a tipikus deszkatestű lány.
2012. júl. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem a legjobbak ezek a képek, mert azok nem vehetők ki nagyon, amikről beszélsz. Megjegyzem a hasad, sem " tök lapos". Te még nem láttál lapos hasat, ha szerinted ez durva. És ezzel nem azt akartam mondani, hogy kövér vagy. :-)
2012. júl. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

nem háborodok fel....

Amúgy a képet te is megtudod fordítani ha érdekel.

2012. júl. 14. 14:28
 9/16 anonim ***** válasza:

Hát, sokféleképpen sz*rul felrakott képet láttam már itt, de fejjel lefelé még nem...


Te kérdeztél, vedd már a fáradtságot, hogy ne csak odahányd azokat a képeket. Neked fontos, nem nekünk.


Amúgy meg nem tudom, mi a baj a szélesebb csípővel, nincs szabványba foglalva, hogy hogy kell kinézni. A széles csípő vonzó látvány a hímeknek, úgy tudom.

2012. júl. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

kepfeltoltes.hu/view/120714/F_nyk_p-n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


parancsolj.....

2012. júl. 14. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!