Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ajj miért van ilyen rossz alakom?

Ajj miért van ilyen rossz alakom?

Figyelt kérdés

elegem van már.Annyira szar az alakom :(

Tök lapos a hasam már a bordám is kilátszik de a combjaim és a csípőm olyan szinten ronda hogy én ilyet még nem láttam.

mit csináljak vele?


[link]


[link]


2012. júl. 14. 13:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

nagyon jó alakod van nyugi

vékony piszkafa lábad úgy se lesz

meg az nem is szép

2012. júl. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
jé, pont ilyen alakom van. legalábbis a csípőcsontom pont ilyen, és én se szerettem sosem, őszintén szólva, de azért nem gondolom, hogy nagy tragédia. nekem inkább hátulról nem tetszett sosem, furcsa, hogy nincs egy kerek íve a csípőmnek, hanem a fenekem fölött széles a csont, aztán ez az ív megtörik, mivel a fenekem már nem olyan széles, mint ahogy azt gondolná az ember a széles csípőcsont után...nem tudom érthető-e, ha neked is ilyen akkor talán érted....na de ez van, csonton változtatni úgyse lehet, úgyhogy inkább szeresd meg:) na meg én is...
2012. júl. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
pontosan ugyan ilyen az alakom.Bár nekem a fenekem is elég széles sajnos
2012. júl. 15. 15:03
 14/16 anonim ***** válasza:
de ha széles a feneked is, akkor legalább van némi harmónia az alakodban, nem? persze csak tippelni tudok, mert hátulról nem láttalak, de nekem pont az nem tetszik a saját alakomban, hogy a széles csípőmhöz képes kicsi a fenekem és eléggé furcsa így az összhatás.
2012. júl. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az ok ,hogy széles csípőcsont, de itt azért hús is van deréktájékon rendesen. LApos hasat sem látok sehol. Attól függetlenül nincs rossz alakod, de van némi felesleg. Amit sporttal tüntess el, mert izomzatod nemigen van.
2012. júl. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ha egy pár kilót fogysz, tökéletes lesz az alakod.. mondjuk még így is sokkal jobb, mint az enyém.. nekem nincs vékony derekam ( még 45 kg-osan sem volt) és az sokkal rosszabb, mert nem vehetek fel semmilyen feszülős pólót pl..
2012. júl. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!