Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 17 napig nem eszek egyáltal...

Ha 17 napig nem eszek egyáltalán semmit, csak vizet iszok, azzal fogyhatok 10 kg-ot vagy többet?

Figyelt kérdés
Kérlek a kérdésre válaszoljatok! Ha van valakinek valami tapasztalata ebben akkor az kérem írjon. Köszönöm! Fontos lenne.

2012. júl. 14. 14:33
1 2
 1/12 zsangtiger ***** válasza:
100%
Ha 17 napig nem eszel semmit meghalsz. Legjobb esetben is elveszted az izomzatod jelentős százalékát, amik a tested alakját adják, és 10 kilóval könnyebben leszel alaktalan és hidd el az sem fog tetszeni. A szép test kialakításában nem a mérleg hanem a tükör a kontroll.
2012. júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

ha mindenáron a lefogyás a cél akkor ez tuti módszer amit kigondoltál,hogy nem eszel ,csak iszol

nem azt kérdezted,hogy helyeseljük e,(mert nem helyeseljük)hanem azt,hogy így lefogyhatsz e ,

igen,

ha víz mellett ,pl tejet,kakaót,rostos leveket,stb is innál,akkor még egészségesen is kijöhetnél a buliból

2012. júl. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Ha ennyire akarsz fogyni, akkor miért nem vágatod le pl. a lábadat? Azzal is fogynál és életben maradnál...
2012. júl. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
már egy hét után a mentő vinne el...
2012. júl. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 zsangtiger ***** válasza:
Ha nem eszik, csak iszik tejet kakaót, rostos leveket, akkor a szervezetbe csak zsírt és cukrot juttatott be, a szükséges makro tápanyagok (fehérje, normális szénhidrát) kimaradnak, alultápláltság alakul ki aminek a következményei: "az alultáplált személy ellenálló képessége, immunrendszere legyengülhet, kevésbé ellenálló a fertőzésekkel szemben. Ha a szervezet nem jut hozzá a megfelelő tápanyagokhoz, gyakran lép fel vitamin- és nyomelemhiány, felborulhat a szervezet folyadékháztartása. Az ionháztartás problémái, elsősorban a káliumhiány izomgyengeséget, izomrángásokat, görcsöket okozhat. Az alultáplált személyekre általában jellemző a vérszegénység, hajhullás, a nemi működés csökkenése, nőknél a menstruáció elmaradása vagy terhességi komplikációk, meddőség, csontritkulás"
2012. júl. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egészségesen? Ezt, ugye nem gondoltad komolyan? Az nem egészséges, ha valaki 17 napig csak löttyökön él. Fogjátok már fel, hogy így nem lehet lefogyni. Kérdező, ha ebbe belevágsz, azt nagyon megsínyli a szervezeted, és utána hiába próbálsz vitaminokat, meg táplálékkiegészítőket venni, a megelőzés a fontos, ne menj bele hülyeségbe. Ja, és utána visszahízol mindent, mert nem koplalhatsz örökké. A többit tudod, sok sport, rendes ételek, gyümölcsök, kicsit olvasgass az oldalon, és ne akard lefogyni a felesleges kilóidat, amit évek folyamán szedtél fel, 17 nap alatt.
2012. júl. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Pár nap múlva elkezdenél gyengécske és fáradt lenni. A sok víz mit sem ér, kipisiled.

2. napon elkezdene a gyomrod morogni.

3. napon, ha egyáltalán kibírod eddig, már elkezdene a gyomrod olyan szinten fájni, hogy görcsoldó sem biztos, hogy segítene, maximum pár órára.

4. napon már szédülnél, és ha fel tudsz egyáltalán állni, vissza is kellene ülnöd, mert a gyomrod minden mozdulatnál úgy megfájdulni, hogy besz.rsz.

A beleid, mivel nem lenne mit kikakilnod, lassan felmondanák a szolgálatot, egész nap felváltva pisilnél-fosnál, persze jó kis vese- és gyomorfájdalmakkal.

Aztán egyszer csak elájulnál.

Elvinne a mentő, és miután intravénásan beléddiktáltak némi tápanyagot, anyádék olyan fejmosást tartanának, hogy egy életre nem akarnál még csak normálisan diétázni sem, nemhogy ekkora állatságba kezdeni.

2012. júl. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én 5 napig kibírtam étel nélkül, semmi bajom nem volt, kicsit gyenge voltam sport közben, de rájöttem, hogy ez akkora hülyeség, hogy azonnal abbahagytam. Neked azt ajánlom, hogy el se kezd. Komolyan!
2012. júl. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez aranyos, még "edzett" anorexiásként is csak 5 napig bírtam étel nélkül, kíváncsi lennék, hogy a 3.napon nem lőnéd-e fejbe magad ételhiányban:D
2012. júl. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem voltam anorexiás.
2012. júl. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!