Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 2 hétig nem eszek semmit...

Ha 2 hétig nem eszek semmit csak vizet iszok, azzal 10 kg lemegy?

Figyelt kérdés
Csak annyit mondjatok igen vagy nem. De ha van tapasztalatotok ezzel kapcsolatban akkor írjátok le légyszi.

2012. júl. 16. 10:50
1 2
 11/13 anonim válasza:
1 napnál tovább úgysem bírnád. (habár szerintem addig sem :DD)
2012. júl. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ajánlom neked ezt a cikket: [link]
2012. júl. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 lionjay válasza:
Tudom hogy régi de hátha valaki még megnézi.A párom 23 napig nem evet csak vizet ivott.Ő nem tudta hogyan kell rendesen ezt csinálni és a végére volt egy kis szívritmuszavara.Ekkor le is ált a böjttel. Utána elment orvoshoz egyből és mondták neki hogy ásványi anyagok hiányoznak a szervezetéből. Pár nap allat helyre is jött. Viszont a mai napig még csinálja időnként. Persze most sokkal több mindent tud róla és óvatosabb. Azt mondta hogy több elönye volt mint hátránya. Itt egy link ami rendesen elmagyarázza hogyan kell csinlni vagy legalábis az alapokat segíthet megérteni [link] . A rekordhoz is van egy link. Bár ő orvosi felügyelet mellet csinálta és nem halt bele. Mondjuk annyi napot csak is orvosi felügyelet mellet lehet csinálni. [link] . Én csak ajánlani tudom mindenkinek, ha csak pár napot is csinál időnként. Én is próbálkozom, de szakácskén konyhán egy kicsit nehéz. Így is sikerült három napig csak vizet inni. Utánna én is éreztem, hogy jobb a közérzetem.
2022. márc. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!