Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 2 hétig nem eszek semmit...

Ha 2 hétig nem eszek semmit csak vizet iszok, azzal 10 kg lemegy?

Figyelt kérdés
Csak annyit mondjatok igen vagy nem. De ha van tapasztalatotok ezzel kapcsolatban akkor írjátok le légyszi.

2012. júl. 16. 10:50
1 2
 1/13 anonim válasza:
62%
igen nekem van róla tapasztalatom. Én 2 és fél napig bírtam, hogy vizet és téát fogyasztottam csak, kaját semmit. És meg is bántam. Mert a harmadik nap végén jól belaktam, s az addig lement "kilo", ha egyáltalán volt 1 kiló, másnapra vissza is jött. Az nem megoldás. És minden jó szándékkal mondom, hogy 10 napig nem csak te nem fogod kibírni, de a szervezeted sem. legyengülsz, megbetegszel. Én 2 nap után elsápadtam, és reszkettem. Szerintem próbálkozz mással :(
2012. júl. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
19%
ha lusta vagy a sporthoz es a normalis etrendhez,akkor fogadd el,h kover vagy.
2012. júl. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak ennyit lehet mondani, akkor: NEM!
2012. júl. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem az hogy lusta vagyok... Az idő sürget... Sajnos későn kezdtem hozzá ehhez... Bánom is... De ha lement, rögtön elkezdek sportolni. ezért akarom minél hamarabb leadni. Sokkal jobban érezném magam vékonyan... És nem kövér vagyok, csak telt. 175cm és 65 kg kb. de igazából 50 szeretnék lenni...
2012. júl. 16. 11:20
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

175cm és 65 kg kb. de igazából 50 szeretnék lenni...2 hét alatt?


Szólj az aranyhalnak és teljesül a kívánságod!

2012. júl. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%

Mindenféle képen egészséges. Amúgy ezt léböjtnek hívják és rengeteg pozitív hatása van a szervezetre. Kiürülnek a mérgek a szervezetedből stb.

10 nap elsőre viszont húzós, folyamatosan rá kell állni és egy idő után eljutsz a 10 napig is.

2012. júl. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%

Léböjt.. persze... A kérdező csak vizet akar inni! A léböjt alatt pedig gyógyteákat, leszűrt zöldségleveseket, friss gyümölcs- és zöldségleveket kell inni.


Viszont ha a léböjtöt próbálnád, talán elérnéd a célodat. Azért talán, mert a gyümölcsökben is elég sok cukor van, így jól el kellene találnod hogy mit iszol, hosszú ideig nem javasolt csak 2-5 napig, nem pedig 2 hétig!

És mint minden fogyókúra mellett mozogni is kell, lehetőleg minél többet, hogy felgyorsítsd az anyagcserédet, különben semmit sem fog érni hogy napokig koplalsz.

2012. júl. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%

Itt mindenki agybeteg?

175-höz a 65 tökéletes, de inkább vékony, az 50-be bele lehet halni. Akkor is, ha nem 2 hét alatt csinálod, hanem lassabban.

Nem tudom, mi az, ami miatt le akarsz fogyni, de egy biztos: élvezni nem fogod, mert beteg leszel.


Amúgy egy kis matematika:

Egy átlagos nőnek 1 nap alatt 2000 kalóriára van szüksége.

14 nap alatt ez 14*2000=28000

1 kg fogyás 7500 kalória.

Ha semmit nem eszel, akkor 28000/7500 = 3,7 kg

Magyarul: maximum 4 kilóért kockáztatod az egészségedet meg az életedet.

2012. júl. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
44%

Igen elírtam, de sima vízzel is lehet és 2 hétig is. Nem fogyókúra, hanem böjt. Nagyon nem mindegy. A mai világ a böjtre tabuként néz, pedig, ha többen végeznének nem lenne ennyi betegség. E helyett inkább mindenki táplálékkiegészítőket szed amik tele vannak tartósítószerrel, színezékkel, ízfokozókkal, teljesítmény növelőkkel stb. Ráírják, hogy természetes és mindenki kapkodja, ha valaki meg megszólja az rögtön maradi f@sz azért, mert nem dől be a sok hülye marketing szövegnek. Láthatod itt is mindenki azt fogja írni, hogy "meghalsz, kórházba kerülsz". Pedig rengeteg kultúrában máig használják a böjtöt és rengeteg volt kultúrában is használták, hatásosan. Mára a kultúrák összemosódásával, a média megjelenésével, a fogyasztói társadalom ilyesfajta megjelenésével, a manipulatív reklámokkal és marketing fogásokkal az emberekkel bármit elhitetnek. Inkább szednek 2 kg gyógyszert mint, hogy olyan "kúra" felé forduljanak amik évszázadok óta használnak/ használtak emberek százai.

Mostanában is van egy reklám (most nem jut eszembe a neve) ami úgy reklámozza magát mint az olimpia támogatója és az egészségünk érdekében forduljunk hozzájuk.

Mára a táplálékkiegészítő cégek és a gyógyszercégek pénzéhesek lettek. Az embereknek akármit eladnak, a lényeg, hogy nekik minél nagyobb profitot termeljen egy adott termék. Olyan termékeket dobnak piacra amik olyan vegyi anyagokat tartalmaznak amit egy átlag ember életében nem hallott, de mégis megveszik.

2012. júl. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

És 2 hét után vajon mit eszel?


Nem megy le, bár lehet, hogy orvosi felügyelet alatt a kórházban megoldható jó néhány kiló, de ennyi adatból jósolni felelőtlenség lenne.

1-2 napot kipróbálsz ásványvízzel, tedd, de 2 hetet?

Testképzavar az, amit érzel, mert a magasságod alapján a súlyod ideális.

Válts életmódot, fuss, kerékpározz, mozogj bármit rendszeresen, kérd ki egy edző tanácsát, ha alakítani szeretnéd az izmaid, mert így nem érzed jól magad.

2012. júl. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!