Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyhat az aki egy...

Mennyit fogyhat az aki egy hétig nem eszik semmit?

Figyelt kérdés
nem én akarok így fogyni. egyórát sem bírnék ki kaja nélkülxd csak kiváncsi vagyok.
2010. júl. 6. 11:43
 1/10 anonim válasza:

szia, sztem ha rendesen iszik mellette, akkor olyan 2 kilót. de ez függ attól is, milyen típus, mennyi felesleg van rajta. ha több,akkor többet fog fogyni.

de akármennyit is, mert ha utána elkezd megint rendesen enni, egyből visszajön minden amit leadott, még szerencséje lesz, ha nem duplán. a szervezet ui. nem szereti az ilyesmit, és ha utána kaját kap, akkor abból midnent betartalékol, amit csak tud.

2010. júl. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
jah 2-3 kilót sztem is. bár amint elkezd enni mind vissza is jön. én pl voltam egy napra wellnesezni. reggel mielőtt indultam a vízbe lemértem magam az ottani nagy mérlegen és este mikor jöttem ki akkor is. 2 kg-ot fogytam :) napközben nem ettem csak ittam, és úsztam , szaunáztam, jacuzziztam egész nap. na így sikerült 2 kg leadnom (persze ez csak víz volt) aztán utána lévő napokban visszaállt a súlyom. :) szóval ez nem igazi fogyás.
2010. júl. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én betegség miatt nem ettem 10 napig, nem volt étvágyam. Semennyit nem fogytam. Utána viszont híztam. Jojó effektus.
2010. júl. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Éhenhalna =) ha szó szerint nem eszik SEMMIT!!!! akkor éhenhalna =D sokan lesznek öngyilkosok így, ez a legkevésbé fájdalmas módszer....
2010. júl. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát azt nem tudom. De nekem volt olyan, hogy betegség miatt cask 1-2 falatot tudtam enni egy nap (azt is csak azért, hogy hasson a gyógyszer), kórházban feküdtem (szóval mozgás sem nagyon volt), így ment le 1 hét alatt nagyjából 5 kg. És mit mondjak, nagyon nehéz volt visszaszedni, pedig mikor kikerültem a kórházból, akkor fokozatosan helyreállt a kajálásom, de nem híztam. Monsjuk ez nyáron volt, akkor alapból nehezebb meghízni, télen mindenki -az ünnepektől függetlenül- automatikusan hízik néhány kg-t.
2010. júl. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

a napi alapanyagcsere ha kb 1600 kalória, akkor egy héten 7*1600 kalória deficit alakul ki, az 11200kcal összesen. 1gramm zsír 9 kcal energiát tartalmaz, tehát kb 1,24 kilogramm zsírtól lehet így megszabadulni.


A valós fogyás ennél kevesebb lesz, mert nemcsak zsíír fog felhasználódni, hanem az izomban tárolt glikogén is. Illetve elsőként ez. a glikogént viszont 1-2 nap alatt visszaépíti a szervezet. másrészt az anyagcseresebesség is belassul éhezéskor, takarékra kapcsola a szervezet.


szal véleményem szerint max 0.8-1 kilót lehet ezzel fogyni.

2010. júl. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Éhenhalna? :D Akkor halott ember vagyok.

Két hétig SEMMIT nem ehettem-ihattam a kórházban, infúziót kaptam (antibiotikumot)... és 10 kg-t fogytam. De hiába híztam vissza csak a felét, elég plöttyedt lettem. Szóval aki erre készülne, az sürgősen tegyen le róla.

2010. júl. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, és nem voltam túlsúlyos, 164 cm/54 kg.
2010. júl. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sokat, de mint az előző kommentelő is írta: nem lesz feszes a bőröd utána. Nézd meg Lagy Gagát: nagyon látszik rajta, hogy koplalással fogyott le. 24 éves és a mellétől kezdve mindenhol lóg rajta a bőr, nagyon nem esztétikus látvány.
2010. júl. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hat,hogy egy het alatt mennyit fogyhatsz nem tudom,de en fogadasbol nem ettem bolond ifjukoromban 9 napig,csak fekudtem es vizet ittam,7 kg-ot fogytam,de meg ne probald,mert majdnem leallt a szivem,korhazban fejeztem be!ez nam jatek!
2010. júl. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!