Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyhatok 3 hét...

Mennyit fogyhatok 3 hét koplalással?

Figyelt kérdés
nem érdekel hogy veszélyes, hogy dupláját visszaszedhetem vagy hogy csak vizet vesztek 1 számra vagyok kíváncsi ha lehet :)

2012. júl. 16. 15:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Marha sok vitamin van a pirítósban...
2012. júl. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mikor én is ilyen h*lye voltam, nekem nem csak a zsír ment le, ha nem az izmom is. Ha jól tudom fogyáskor az izom is le épül, persze ezt a koplalásos fogyásra értem.
2012. júl. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
3 hét után SOKKAL hájasabb leszel, mint most vagy, mert csak izmot fogsz veszíteni, zsírt nem, mivel a szervezeted tartalékolásos üzemmódban van. A túlélésre játszik és lebontja azokat a szöveteket, melyek megtartása a legenergiaigényesebb! Vigyázz, a szíved is izom! És olyan hülye vagy, hogy azt sem tudod, hogy az emberi szervezetben CSAK ÉS KIZÁRÓLAG az izom tud "zsírt égetni", mire befejezed, nem lesz semmid, ami zsírt égessen és SOHA nem fogod leadni a maradék zsírt, ÖRÖK ÉLETEDRE HÁJAS DISZNÓ leszel. Ügyes vagy!
2012. júl. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
minek akarsz lefogyni ha nem érdekel hogy a dupláját szeded vissza? mert az lesz , ne ámítsd azzal magad hogy te más vagy, nem vagy más, inkább húzzál edzeni
2012. júl. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!