Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik hízlal legkevésbé, ha...

Melyik hízlal legkevésbé, ha bulizni megyek?

Figyelt kérdés

Bulira vagyok hivatalos, de az utóbbi napokban többször is bűnöztem, így majd tuti nem akarok este cukros üdítőket inni...

mi fér bele? a likőrről tudom, hogy nem jó. Mit igyak?


2012. júl. 16. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Rozéfröccsöt.
2012. júl. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igyál amit akarsz.. amikor én is diétáztam (akár keményen akár lazán), attól buliban iszogattam.. akár töményet akár bort, pezsgőt.. egy héten egyszer lehet.. attól nem fogsz hízni vagy ilyesmi.. fiatalon belefér..nehogy már kimaradj a jóból egy diéta miatt.. max másnap vagy harmadnap picivel többet edzel... jó bulizást :)
2012. júl. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mindig rosé fröccsözöm...és mindig fogyókúrázom :D Vagy száraz vörösbort is ihatsz akár.
2012. júl. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Ha kérek akkor mondjam azt, hogy "roséfröccsöt kérek" így lehet mondani vagy nagyon hülyén hangzik?


Milyen száraz bort isztok? (név)

2012. júl. 17. 20:17
 5/5 anonim válasza:
Kólát!
2012. júl. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!