Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már 4 hónapja biciklizek, de...

Már 4 hónapja biciklizek, de nincs SEMMI változás?

Figyelt kérdés

Azért kezdtem el biciklizni, hogy fogyjak. Leginkább hasból, combból és fenékből. Lehet azzal van a gond, hogy túl sokat eszem? De mikor nem bicikliztem, de ugyan úgy ettem, ugyan így néztem ki. Most meg biciklizéssel is ugyan úgy nézek ki... miért?


16/L



#bicikli #miért nincs változás
2012. júl. 17. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor lehet hogy sokat eszel.
2012. júl. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mennyit tekersz és milyen terepen?


Én mikor elkezdtem aktívan kerékpározni fogytam vagy 8 kilót, pedig mellette rengeteget ettem, de kellett is az energia pont a tekerés miatt ( amit egyébként nem fogyókúra miatt kezdtem el, hanem szenvedélyből).


Nekem terepkerékpárom van és aszfalton+erdős terepen is tekerek egyaránt heti 2-4 alkalommal 80-100km körül + napi kisebb utak (bolt stb.)


Lehet, hogy nálad is növelni kellene a távot, vagy az intenzitást.

2012. júl. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kilométert nem tudok mondani, de heti 4x, 5x tekerek egy órákat, de néha csak félórákat. Leginkább aszfalton tekerek, meg murvás úton, vannak emelkedők.A tempóm az átlagos.
2012. júl. 18. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!