Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogytatok a leg...

Mennyit fogytatok a leg magickel, cm-ben? Mennyi idő alatt? Hányszor edzettetek egy héten?

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
36%
Az már rossz ha leg magicel próbálkozol :P. Ugyan én nem próbáltam nem is tudom milyen nehéz csinálni, de az biztos ha van elég időd márpedig a minőségi fogyáshoz elegendő testmozgás kell, akkor inkább egy kis súlyzós edzést plusz valami egyenletes intenzitásút ajánlok. De azt semmi kép ne hidd el amit a tv-ben mondanak, hogy napi 3 perc elég. Nem sajnos ez kevés lesz de sokat dob rajta a megfelelő diéta :D. Cm-ben... nem lehet megmondani hisz nem tudom menyit, mit eszel és mennyit mozogsz ezen kívül, de az is számít most hány kiló vagy/mekkora a derekad.
2009. júl. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
26%

Cm-ben? Eléggé sokáig fog tartani! Az a gond, hogy nincsen lokális fogyás, tehát ha egy testrészről szeretnél leszedni zsírt, akkor nem elég csak azt mozgatni. Ezért gagyi az összes ilyen reklám! Minden izmot mozgatni kell, amit csak lehet. Sok lányt látok a teremben, akik mást sem végeznek csak lábaznak, mert nagy a fenekük. Az is marad!

Kevesebb bevitt napi kalória, többszöri (6-7) étkezésre szétosztva, és ha lehet megfelelő edzés, és nem futás, aerobik. Rubint Réka felejtős!

2009. júl. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!