Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó ez így? Mennyi idő alatt...

Jó ez így? Mennyi idő alatt fogyhatok le 10 kg-t ezzel a diétával?

Figyelt kérdés

170 cm vagyok és 70 kiló. Zsírégető mozgást egészségügyi okok miatt nem tudok végezni.

Négyszer eszem egy nap. Reggelire és vacsorára tejtermékeket, tojást, sovány sonkát, paradicsommal, uborkával, összesen 1 darab zsemlével. Ebédre csirkét, halat zöldségekkel, délután gyümölcsöt. Ez naponta 1200 kalória körül van.

Van rá esélyem, hogy eltűnjön a hasam és az úszógumim?


2009. júl. 14. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
170cm és 70kiló?? Nő nemű vagy?
2009. júl. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen.
2009. júl. 14. 17:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó mert én 172 vagyok 78 kiló és én akarok 70kiló lenni azt hittem rossz célt tűztem ki magam elé:D

Egyébként én is ezt eszem amit te kivéve: ebédre, ott mindig azt eszek amit anyukám főz csak keveset kerülöm a kenyeret. 3után nem eszek csak gyümölcsöt 6után semmit 82röl indultam..

Heti 1kg fogyás az egészséges. És ne add fel jó lesz!!!

SOK SIKERT

2009. júl. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
23%

A nőknél le kell vonni 110-et a magasságból és az az egészséges! Én 160 centi vagyok és 50 kiló. Az a legjobb, ha 2-3 óránként eszel, tehát akár 5-ször is egy nap, mert annál gyorsabb lesz az anyagcseréd, ez persze nem azt jelenti, hogy akármit, bármennyit és bármikor.

Én nem tartom jó ötletnek ezeket a diétákat, mert utána vissza is megy! A méregtelenítés pl. nagyon jó! Vacsorára tejterméket, tojást, sonkát? (Egyszerre 3 állati eredetű dolog vacsira? Nem semmi! A hús 48 óráig vándorol a belekben, a tojásban meg rothadó anyagok vannak.. Ezt csak úgy érdekességként írtam!)

Zsemlét eleve nem ennék vacsorára.. Én értem, hogy ez kalória szerint van összeírva, de visszafog menni!!!

Ne vacsorázz! És vigyázz milyen gyümit eszel délután, mert pl. a banán nagyon édes és nagy a cukor tartalma..

2009. júl. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem egyszerre eszem mindet, hanem hol ezt, hol azt.

Ha nem eszem húst és tojást, mivel biztosítsam a fehérjeszükségletet?

Nem értem miért tiltott a banán? Ma délután ettem egyet, és jóllaktam vele vacsoráig. Ugyanehhez pl. jóval több barackra lett volna szükségem, és ugyanott tartottam volna vele kalóriában és szénhidrátban.

Szerinted, ha ez nem jó, amit leírtam, akkor mit egyek?

2009. júl. 14. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!