Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segitseg egeszseges hizashoz?...

Segitseg egeszseges hizashoz? (kerlek olvasd vegig)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Segitsegre lenne szuksegem, es mivel ezt a temakort olvassatok a legtobben gondoltam ide irok. Ugy is ehhez is kapcsolodik.


Februar ota lefogytam 20 kilot most 177 cm es 50 kilo vagyok. Korhazban kezeltek anorexiaval es a szerveim mint pl a szivizmom is elkezdett leepulni. Most van 6 hetem, hogy felhizzak 58 kilora (szemelyes ugy) viszont ezt egeszsegesen szeretnem es ha mar hizok akkor minnel tobbet izomban szeretnek. Szoval egy olyan keresem lenne, hogy aki ert hozza, meg tudna mondani hogy ahhoz hogy heti 1,2 kilot hizzak de ne zsirosodjak el hanem formasodjak, izmosodjak milyen edzestervet es milyen feherje/CH/zsir mennyiseget kene alkalmaznom 5-6x etkezesre lebontva??


Valaszokat elore is koszonom!


2012. júl. 21. 11:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Egészséges hízás NINCS.

Amire te gondolsz, az a tömegnövelés.

Ebben a témában olvasd el a Sárga kapszula könyvet, ingyenesen letölthető.

2012. júl. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!