Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy álljak rá a több kajára?

Hogy álljak rá a több kajára?

Figyelt kérdés
Igazából a 90napos diétát csinálom. Az elején sokkal többet ettem,és szebben is fogytam. De mostanában körülbelül el vagyok egésznap, 1 szelet csirkemellről. Nem tudom, mivan velem. Nem akarok ennyire keveset enni, mert akkor a szervezetem raktározni fog. Az elején sokat fogytam (igaz,akkor még bőven volt miből) és ettem is rendesen. Pl fehérjenapon simán megettem 3szelet csirkemellett fűszerezve + 1pohár kefir vacsorára úgyszint. Mostanában már nem is kívánom.. Az elején tartottam magam a reggeli gyümölcsevéshez, kb 1hónapja ez sincs meg. (Igaz,a diéta ettől még hatásos,nem szeretek reggel enni.. ) Kb mai napom : (keményítő) Reggel 1 pohár angol tea,(édesítővel), délben 1 cső kukorica, 5óra felé, 1adag krumpli. Holnap szénhidrátnap, kb azt tervezem,hogy holnap még eszek 1-2 zsemle, 1-2 édes valami. Aztán a következő szaktól(holnapután gyümölcs,aztán megint fehérje) Elkezdek valamivel többet enni,amit a diéta után is tartani tudok. (kb 2hetem van hátra;)) Pl volt mikor ettem 2tojást + pár szelet sonkát protein napon,és ennyi. De most úgy akarom emelni,hogy mondjuk délre nem 2 tojást,hanem 4et eszek. Vacsorára nem 10dkg csirke,hanem 20dkg. Keményítőnapon nem 3kanál zöldség leves, hanem 1 nagy tál. Szénhidrátnapon nem 1 szelet piritos,hanem 2szelet teljes kiörlésű kenyér. Gyümölcsnapon,sok friss gyümölcs, nem pedig egésznap 1 banán... Azután életmódot váltok,de ez nálam úgy lesz, hogy Reggel 1 pohár tea, valami gyümölcs ( vagy ez sem.. Nem eszek reggel ) Ebédre valami lightosabb, csirkemell zöldségekkel, kevés rizzsel. Soványhúsok salátával. Hal rizzsel. Sülthús zöldséggel. Uzsonnára beiktatok egy könnyű étkezést, pl 1pohár kefir.(imádom..) Vacsorára megint valami könnyű, pl sonka+paradicsom+kefir. Még fogyni akarok vagy 8kilót. De ezt nem sürgetem. Kb 3-4hónap...
2009. júl. 14. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:

90 napos diéta???? Erre gondolsz: [link]

Szerintem ez eléggé extrém! A diéta lényege, hogy a fehérje, zsír, szénhidrát közül az egyiket kiveszed, olyan párosításban, hogy zsír-szénhidrát ne legyen együtt. Ezt azonban nem túl egészséges sokáig tartani. Nem csoda, ha nem kívánsz enni. Plusz naponta alig eszel. Oké, Birkenau-ban is ment ez a módszer, de nem élték túl! Elnézést, én is érintett vagyok, nem akarom elviccelni a dolgot. Az alig eszem és fogyok, persze, hogy műxik, csak amikor abbahagyod, visszajön minden, mert a szervezeted éhezett.

Még egy link: [link] Érdemes böngészni.

2009. júl. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!